Povezane vesti
Sukob Kosova i Srbije nije realan, Kurtijeva izjava štetna za građane Kosova
Glas Amerike 09.08.2022
PRIŠTINA — I pored čestih tenzija i nemira izazvanih pojedinim političkim potezima, nije realno da dođe do sukoba između Kosova i Srbije, smatraju sagovornici Glasa Amerike Goran Avramović i Agim Šahini. Reagujući na tvrdnju premijera Aljbina Kurtija da… »
Kurti promenio strategiju! Marinković za Kurir TV: On sada ima novi cilj, njegovu retoriku koriste ekstremisti i nacionalisti
Kurir 09.08.2022
Kurti vodi novi vid hibridnog rata protiv Srbije. Želi da pretvori sve srpsko u kosovsku kulturnu baštinu, saopštio je dr Vladimir Marinković, narodni poslanik SNS-a. Premijer tzv. Kosova Aljbin Kurti izjavio je za italijanski list Republika da je rizik… »
Kurti preti ratom "Rizik od novog sukoba na Balkanu visok, ZSO ne treba da postoji!"
Pravda 09.08.2022
Premijer lažne države Kosova Aljbin Kurti izjavio je za italijanski list Republika da je rizik od novog sukoba između Beograda i Prištine visok. Kurti je dodao da bi bio "neodgovoran" ako bi rekao drugačije s obzirom na situaciju u Ukrajini. - Ne bih… »
Vesti dana »

Protest ispred Palate pravde u Novom Sadu: Policija potisnula okupljene dalje od ulaza, najavljena okupljanja u znak podrške studentima (foto)
Blic pre 18 minutajoš 30 povezanih

Vučević pozvao građane na okupljanje širom Srbije: Ne želimo sukobe već da vratimo otete institucije
OK radio pre 1 satjoš 24 povezane

Đilas (SSP): Brnabić da podnese ostavku, a tužilaštvo da pokrene postupak
Beta pre 1 satjoš 9 povezanih