Povezane vesti

Glišić: U toku konsultacije SNS-a, ime mandatara i sastav vlade biće poznati za 7-10 dana

Glišić: U toku konsultacije SNS-a, ime mandatara i sastav vlade biće poznati za 7-10 dana

Euronews 09.08.2022
Predsednik Izvršnog odbora Srpske napredne stranke (SNS) Darko Glišić izjavio je da teku konsultacije i da će se za sedam do 10 dana znati ime mandatara i sastav nove vlade. "Ponavljam ono što je potpredsednica stranke Ana Brnabić rekla: od juče… »
Dačić: Očekujem nastavak saradnje sa SNS, delimo iste političke ciljeve

Dačić: Očekujem nastavak saradnje sa SNS, delimo iste političke ciljeve

N1 Info 09.08.2022
Predsednik Socijalističke partije Srbije Ivica Dačić izjavio je da sa predsednikom Srpske napredne stranke (SNS) Aleksandrom Vučićem još nije bilo razgovora o personalnim rešenjima i podeli resora u novoj vladi. „Mi očekujemo da nastavimo… »
Dačić: Očekujem nastavak saradnje sa SNS, delimo iste političke ciljeve

Dačić: Očekujem nastavak saradnje sa SNS, delimo iste političke ciljeve

Novi magazin 09.08.2022
Predsednik Socijalističke partije Srbije (SPS) Ivica Dačić izjavio je da sa predsednikom Srpske napredne stranke (SNS) Aleksandrom Vučićem još nije bilo razgovora o personalnim rešenjima i podeli resora u novoj vladi. "Mi očekujemo da nastavimo… »
Dačić: Očkujem nastavak saradnje sa SNS, delimo iste političke ciljeve

Dačić: Očkujem nastavak saradnje sa SNS, delimo iste političke ciljeve

Radio sto plus 09.08.2022
„Mi očekujemo da nastavimo saradnju sa SNS“, rekao je Dačić za list Kurir. On je naveo da je postignuta saglasnost da dele iste političke ciljeve, da su 10 godina na vlasti i da su „ponosni na sve dobre rezultate“.… »
Počeli finalni razgovori o sastavu nove vlade! Dačić: Delimo iste ciljeve sa SNS, očekujemo nastavak saradnje

Počeli finalni razgovori o sastavu nove vlade! Dačić: Delimo iste ciljeve sa SNS, očekujemo nastavak saradnje

Kurir 09.08.2022
Lider naprednjaka će se tokom ove nedelje sastati s čelnim ljudima SPS, PUPS, SDPS i SVM. Finalni dogovori o sastavu nove vlade Srbije počinju ove nedelje kako bi se proces formiranja vlasti do kraja meseca zaokružio u parlamentu polaganjem zakletve… »

Vesti dana »