Povezane vesti

Mihina poruka koja je sve oduševila: ‘Popravljam se, biće bolje iz dana u dan’

Mihina poruka koja je sve oduševila: ‘Popravljam se, biće bolje iz dana u dan’

Hot sport 09.08.2022
Izjava legendarnog asa, koja ohraburuje. Siniša Mihajlović, trener Bolonje vodio je ekipu prvi put nakon što mu je ponovo dijagnostifikovana leukemija, a njegov tim je u Kupu Italije pobedio Konzencu sa 1:0. Nakon meča, on je poručio da je bolje i da… »
Mihajlović: Sad sam bolje, popravljam se svakog dana

Mihajlović: Sad sam bolje, popravljam se svakog dana

N1 Info 09.08.2022
Nekadašnji reprezentativac Jugoslavije i selektor Srbije u prethodnih nekoliko nedelja boravio je u bolnici, ali je ispunio obećanje da će predvoditi Bolonju u prvom meču u novoj sezoni. Trener Bolonje Siniša Mihajlović vodio je ekipu prvi put nakon… »
Mihajlović: Sad sam bolje, popravljam se svakog dana

Mihajlović: Sad sam bolje, popravljam se svakog dana

Sport klub 09.08.2022
Nekadašnji reprezentativac Jugoslavije i selektor Srbije u prethodnih nekoliko nedelja boravio je u bolnici, ali je ispunio obećanje da će predvoditi Bolonju u prvom meču u novoj sezoni. Trener Bolonje Siniša Mihajlović vodio je ekipu prvi put nakon… »
Miha se vratio - pogledajte kako SAD izgleda: Obećao navijačima, pa iz bolnice stigao na meč! (foto)

Miha se vratio - pogledajte kako SAD izgleda: Obećao navijačima, pa iz bolnice stigao na meč! (foto)

Mondo 09.08.2022
Nekadašnji fudbaler, a sada veoma uspešan trener Siniša Mihajlović sedeo je na klupi svog tima. Nekadašnji fudbaler, a sada veoma uspešan trener Siniša Mihajlović sedeo je na klupi svog tima. Još jednom pobedio je Siniša Mihajlović! Bolonja je… »

Vesti dana »