Povezane vesti
Preminuo isej Mijaki: Počeo kao šegrt, dogurao do jednog od najcenjenijih dizajnera na svetu!
Kurir 09.08.2022
Isej Mijaki, japanski modni dizajner poznat po ekscentričnom stilu i mirisima, preminuo je u 84. godini. Rođen je 22. aprila 1938. u Hirošimi, u Japanu, a bio je svedok atomskog bombardovanja avgusta 1945. godine. Kao dete, želeo je da postane plesač… »
Preminuo Isej Mijaki
Telegraf 09.08.2022
Čuveni japanski dizajner preminuo je u 84. godini. Japanski modni dizajner Isej Mijaki, poznat po svom smelom stilu i mirisima, preminuo je u 84. godini. Mijaki je rođen 22. aprila 1938. u Hirošimi, u Japanu, gde je bio svedok atomskog bombardovanja… »
Vesti dana »
Francuski ministar tvrdi da je Putin spreman da koristi biološko oružje protiv svog naroda
Beta pre 3 minutajoš 25 povezanih
Poljoprivrednik Vidojević: Od srede radikalizacija protesta ako zahtevi ne budu ispunjeni, aktuelne blokade samo upozorenje
Insajder pre 1 satjoš 22 povezane
Veljko Paunović video nervozni Partizan: Selektor iz lože pratio crno-bele u Humskoj
Mondo pre 28 minutajoš 37 povezanih
Vremenska prognoza za Srbiju: danas oblačno sa kišom i snegom na planinama, sutra hladno i vetrovito
Naslovi.ai pre 4 minutajoš 23 povezane



