Povezane vesti

Ana Korać menja život iz korena zbog trudnoće: Povukla šok potez, pa poručila: "Molim vas da me razumete"

Ana Korać menja život iz korena zbog trudnoće: Povukla šok potez, pa poručila: "Molim vas da me razumete"

Blic 09.08.2022
Bivša učesnica rijaliti programa "Zadruga", Ana Korać otkrila je na svom Instagram profilu da je u drugom stanju, a sada je povukla neočekivani potez. Naime, Ana se oglasila na pomenutoj društvenoj mreži i rekla kako ide u medijsku ilegalu. -… »
Trudna Ana Korać donela šok odluku: Molim vas, shvatite me! Starleta odlučila da život promeni iz korena!

Trudna Ana Korać donela šok odluku: Molim vas, shvatite me! Starleta odlučila da život promeni iz korena!

Kurir 09.08.2022
Starleta Ana Korać odlučila je da promeni život iz korena od kad je saznala da je u drugom stanju. Naime, Koraćava je na Instagramu objavila da se povlači sa društvenih mreža kako bi u miru mogla da provede trudničke dane. - Drugari ovom prilikom… »
Objavila da je trudna, pa donela drastičnu odluku! Ana Korać se poslednji put oglasila - Molim vas da me razumete...

Objavila da je trudna, pa donela drastičnu odluku! Ana Korać se poslednji put oglasila - Molim vas da me razumete...

Mondo 09.08.2022
Trudna Ana Korać planira da naredne mesece provede u potpunoj privatnosti. Trudna Ana Korać planira da naredne mesece provede u potpunoj privatnosti. Bivša učesnica Zadruge i starleta Ana Korać donela je odluku da se povuče iz medija i s društvenih… »

Vesti dana »