Povezane vesti
Samo u Nemačkoj obrisano na stotine hiljade radnih mesta zbog rata u Ukrajini
Biznis.rs 09.08.2022
više od 260 miilijardi evra gubitka do 2030. godine. Nemačku privredu rat u Ukrajini može da košta više od 260 milijardi evra i na stotine hiljada radnih mesta do 2030. godine, navodi nekoliko instituta u zajedničkoj studiji objavljenoj u utorak. U… »
Nemačka ekonomija izgubiće više od 260 milijardi evra: Posebno pogođen energetski sektor, broj zaposlenih će se smanjivati
Blic 09.08.2022
Nemačka ekonomija će izgubiti više od 260 milijardi evra (265 milijardi dolara) dodatne vrednosti do 2030. zbog rata u Ukrajini i visokih cena energije, što će se negativno odraziti na tržište rada, navodi se u studiji Instituta za istraživanje… »
Vesti dana »
Da li će Tivat postati novi pojam u rečniku proširenja Evropske unije
BBC News pre 3 satajoš 69 povezanih
Kijev napao teretne brodove u Azovskom moru, eksplodirao dron u Rumuniji
BBC News pre 4 satijoš 45 povezanih
Vučić: Slažemo se s Makronom i Mercom oko pristupa EU, biće spisak onih koji su gasili požar na Luštici
Nedeljnik pre 1 danjoš 125 povezanih
Igramo za trofej i uživanje: Aleksandra Krunić srećna posle novog plasmana u finale ženskog dubla Rolan Garosa sa Anom Danilinom
Večernje novosti pre 2 satajoš 33 povezane
Šok na Rolan Garosu - neće se igrati drugo polufinale: Koboli direktno prošao u meč za titulu
Nova pre 5 satijoš 28 povezanih


