Povezane vesti

Koga boli du*e šta on priča?! Gastoz žestoko odbrusio Baki Prasetu - jutjuber tvdi da se udvarao Anji, stigao odgovor!

Koga boli du*e šta on priča?! Gastoz žestoko odbrusio Baki Prasetu - jutjuber tvdi da se udvarao Anji, stigao odgovor!

Mondo 09.08.2022
Baka Prase ispričao da je Gastoz "muvao" njegovu bivšu, sada je stigao i odgovor. Baka Prase ispričao da je Gastoz "muvao" njegovu bivšu, sada je stigao i odgovor. Bogdan Ilić, poznatiji kao Baka Prase, nedavno je u jednom od svojih videa ispričao… »
"Ko je Baka: Prase?" Oglasio se Gastoz nakon optužbi jutjubera da mu je muvao bivšu poručio samo jedno

"Ko je Baka: Prase?" Oglasio se Gastoz nakon optužbi jutjubera da mu je muvao bivšu poručio samo jedno

Blic 09.08.2022
Reper Nenad Marinković Gastoz rekao je da ne zna ko je Baka Prase, nakon što je jutjuber Bogdan Ilić, otkrio da se bivši rijatliti učesnik udvarao njegovoj devojci Anji Blagojević, poznatijoj kao Anja Bla. Naime, Gastoz se oglasio i kratko… »
"Puštaš da te: Dira!" Baka Prase raskrinkao pevača: "Pijan je slao poruke Anji, a meni je glumio prijatelja"

"Puštaš da te: Dira!" Baka Prase raskrinkao pevača: "Pijan je slao poruke Anji, a meni je glumio prijatelja"

Blic 08.08.2022
Najpoznatiji srpski jutjuber, Bogdan Ilić, poznatiji kao Baka Prase otkrio je da se reper Nenad Marinković Gastoz, svojevremeno, udvarao njegovoj bivšoj devojci Anji Blagojević. "Gastoz se javljao Anji i muvao ju je redovno, tad mi još nismo bili… »

Vesti dana »