Povezane vesti
Direktor berze elektične energije Sepeks: Trend poskupljenja struje trajaće i naredne tri godine
Euronews 10.08.2022
Direktor berze električne energije u Srbiji i jugoistočnoj Evropi Sepeks Miloš Mladenović izjavio je danas da je prosečna cena struje od početka avgusta do danas skočila na 390 evra po megavatu, a po njegovom procenama sledeće godine biće od 400 do 450… »
Mladenović: Struja će biti još skuplja
Radio 021 10.08.2022
Direktor berze električne energije u Srbiji i jugoistočnoj Evropi Sepeks Miloš Mladenović izjavio je da će cena struje nastaviti da raste. Mladenović je za RTS rekao da je prosečna cena struje od početka avgusta do danas skočila na 390 evra po megavatu… »
Mladenović: Cena struje od početka avgusta skočila na 390 evra po megavatu
N1 Info 10.08.2022
Direktor berze električne energije u Srbiji i jugoistočnoj Evropi Sepeks Miloš Mladenović izjavio je da je prosečna cena struje od početka avgusta do danas skočila na 390 evra po megavatu, a po njegovim procenama, sledeće godine biće od 400 do 450 evra… »
Vesti dana »
'Neka teče nafta': Okvirni sporazum Amerike i Irana o miru i otvaranju Ormuskog moreuza
BBC News pre 7 minutajoš 17 povezanih
Promenljivo oblačno i hladnije, ponegde kiša: Temperatura do 30 stepeni
Newsmax Balkans pre 47 minutajoš 14 povezanih
Ovo ste propustili: Palo još 7 golova na Svetskom prvenstvu, pogledajte ih sve
Mondo pre 1 satjoš 16 povezanih





