Повезане вести
Тиодоровић: Уколико број заражених настави да расте могуће маске у школама
РТВ 10.08.2022
БЕОГРАД - Уколико број заражених короном настави да расте, а болнице почну да се пуне, можда ће поново морати да буде уведена обавеза ношења маски у школама, оценио је епидемиолог и члан Кризног штаба Бранислав Тиодоровић. Он је… »
Тиодоровић: Могуће да маске поново буду обавезне
Н1 Инфо 10.08.2022
Епидемиолог и члан Кризног штаба др Бранислав Тиодоровић изјавио је да ће ако бројеви заражених коронавирусом буду расли, неке мере морати да буду враћене, а да ће одлука о томе како ће ђаци кренути школу бити донета за седам… »
Тиодоровић: Могуће да маске поново буду обавезне
Нови магазин 10.08.2022
Епидемиолог и члан Кризног штаба Бранислав Тиодоровић изјавио је данас да ће ако бројеви заражених коронавирусом буду расли, неке мере морати да буду враћене, а да ће одлука о томе како ће ђаци кренути школу бити донета за седам… »
Тиодоровић: Маске можда опет обавезне у школама, одлука за седам до десет дана
Еуроневс 10.08.2022
Уколико број заражених короном настави да расте, а болнице почну да се пуне, можда ће поново морати да буде уведена обавеза ношења маски у школама, оценио је епидемиолог и члан Кризног штаба Бранислав Тиодоровић. Он је за… »
Вести дана »
уживо РАТ У УКРАЈИНИ Кремљ: Не разматрамо привремени новогодишњи прекид ватре
Еуроневс пре 19 минутајош 44 повезане
Федерика Могерини пуштена на слободу након испитивања: "Штета по углед ЕУ институција могла би да буде катастрофална"
Блиц пре 29 минутајош 22 повезане
Никола Селаковић поново јутрос у ТОК на саслушање, повео и Ђукановића
Данас пре 14 минутајош 16 повезаних
Посланици у Скупштини Србије данас гласају о буџету и још 57 закона и других аката
Бета пре 24 минутајош 13 повезаних





