Povezane vesti

Potresne scene iz bolnice: Sandra Čaprić sva u zavojima, lekari je drže - svim silama se trudi da joj bude bolje (video)

Potresne scene iz bolnice: Sandra Čaprić sva u zavojima, lekari je drže - svim silama se trudi da joj bude bolje (video)

Blic 10.08.2022
Bivša zadrugarka i pevačica Sandra Čaprić doživela je nezgodu kada je na Zlatiboru pala sa kvada, nakon čega je završila sa 15 komči na glavi, polomljenom bitnom i ključnom kosti, a imala je i dve operacije. Čaprićka svakodnevno vežba sa… »
Šrafovi u kuku mi ostaju doživotno! Srpska pevačica o posledicama jezive nesreće - Sada idem u drugu bolnicu!

Šrafovi u kuku mi ostaju doživotno! Srpska pevačica o posledicama jezive nesreće - Sada idem u drugu bolnicu!

Mondo 10.08.2022
Sandra Čaprić doživela je strašnu nesreću na Zlatiboru kada je pala s kvada koji se zatim prevrnuo na nju. Sandra Čaprić doživela je strašnu nesreću na Zlatiboru kada je pala s kvada koji se zatim prevrnuo na nju. Bivša učesnica Zadruge i… »
Sandra Čaprić puštena na kućno lečenje ali ima nenormalne bolove!

Sandra Čaprić puštena na kućno lečenje ali ima nenormalne bolove!

Svet plus 10.08.2022
Pevačica Sandra Čaprić nakon nezgode koju je nedavno imala, puštena na kućno lečenje ali i dalje ima nenormalne bolove! Sandra Čaprić doživela je nesreću, tako što je pala sa kvada i raskrvarila celu glavu! Polomila je butnu kost, a glava joj… »
Dva šrafa imam u kuku, koji ostaju doživotno Sandra Čaprić posle nesreće i operacija: U jednom trenutku sam mislila da…

Dva šrafa imam u kuku, koji ostaju doživotno Sandra Čaprić posle nesreće i operacija: U jednom trenutku sam mislila da…

Alo 10.08.2022
Sandra je na dalje lečenje puštena iz klinike na Banjici, u Beogradu, odakle ju je osoblje izvezlo sa sve krevetom. Sandra Čaprić je puštena iz bolnice posle operacije koja joj je bila neophodna zbog povreda koje je zadobila kada je na Zlatiboru… »
Čeka me dug i težak oporavak: Sandra Čaprić izašla iz bolnice: "Imala sam dve operacije, povrede su bile ozbiljne"

Čeka me dug i težak oporavak: Sandra Čaprić izašla iz bolnice: "Imala sam dve operacije, povrede su bile ozbiljne"

Blic 09.08.2022
Zbog teških povreda čeka je dug i bolan oporavak. Pevačica i bivša učesnica Zadruge, Sandra Čaprić, danas je otpuštena iz bolnice, u kojoj je provela nekoliko dana zbog teških povreda koje je zadobila kada je pala sa kvada na Zlatiboru. Sandra je… »

Vesti dana »