Povezane vesti

Abazović ipak nije prvi, Stradunom 2019. šetao tadašnji premijer Duško Marković

Abazović ipak nije prvi, Stradunom 2019. šetao tadašnji premijer Duško Marković

Danas 10.08.2022
Premijer Dritan Abazović je naveo na Tviteru da je prvi crnogorski premijer koji je slobodno prošetao prelepim Stradunom, što ne odgovara istini, piše cdm.me. Kako se navodi, bivši crnogorski premijer Duško Marković Stradunom je prošetao 2019… »
Dritan Abazović: Bombardovani Dubrovnik najveća sramota Crne Gore, tada zarobljene države

Dritan Abazović: Bombardovani Dubrovnik najveća sramota Crne Gore, tada zarobljene države

Danas 10.08.2022
Kao dijete se sjećam bombardovanja Dubrovnika – najveće sramote Crne Gore u njenoj modernoj istoriji, tada zarobljene države u kandžama nacionalizma, mržnje i ratnog profiterstva, naveo je na Tviteru premijer Crne Gore Dritan Abazović. Abazović… »
Abazović u Hrvatskoj sa Ratkom Kneževićem: "Prvi sam premijer Crne Gore koji je slobodno prošetao prelepim Stradunom"

Abazović u Hrvatskoj sa Ratkom Kneževićem: "Prvi sam premijer Crne Gore koji je slobodno prošetao prelepim Stradunom"

Blic 09.08.2022
Premijer Dritan Abazović, i ministar unutrašnjih poslova Filip Adžić večeras su se u Dubrovniku sastali sa Ratkom Kneževićem, novinarom, diplomatom i biznismenom. Kako piše Dubrovački vjesnik, Abazović i Adžić su u privatnoj poseti Dubrovniku… »

Vesti dana »