Povezane vesti

Traže ga Real i Atletiko, ali Partizan ga zaključao: Crno-beli potpisali "novog Vlahovića" na duže staze!

Traže ga Real i Atletiko, ali Partizan ga zaključao: Crno-beli potpisali "novog Vlahovića" na duže staze!

Mondo 10.08.2022
Lepa vest za Iliju Stolicu pred nastavak sezone u Partizanu. Lepa vest za Iliju Stolicu pred nastavak sezone u Partizanu. Mladi i talentovani napadač PartizanaSamed Baždar (18) produžio je ugovor sa crno-belima sve do 2026. godine, što je svakako… »
Baždar u Partizanu do 2026. godine

Baždar u Partizanu do 2026. godine

Sport klub 10.08.2022
Samed Baždar, 18 – godišnji as Partizana, produžio je ugovor sa crno-belima do 2026. godine. –Drago mi je da sam sa mojim voljenim klubom produžio ugovor do 2026. godine! Svakim danom sam sve bliži ostvarenju svojih želja i ciljeva, ali uz ono… »
Partizan još ne da Baždara

Partizan još ne da Baždara

Danas 10.08.2022
Talentovani fudbaler potpisao novi ugovor. Samed Baždar ima 18 godina i još pre ulaska u seniorski tim kluba iz Humske nalazi se na radaru skauta evropskih klubova, pa su ga crno-beli ubedili da potpiše novi ugovor, jer samo tako bi mogli da zarade od… »
Uzalud je zvao juventus: Partizan obradovao "grobare" - crno-beli obezbedili važan potpis!

Uzalud je zvao juventus: Partizan obradovao "grobare" - crno-beli obezbedili važan potpis!

Večernje novosti 10.08.2022
U fudbalskom klubu Partizana danas postoji dodatni razlog za zadovoljstvo. foto: AP Ugovor sa crno-belima produžio je supertalentovani Samed Baždar. Ovaj 18-godišnjak je sa Partizanom potpisao nastavak saradnje sve do 2026. godine. Podstimo, mladi… »

Vesti dana »