Povezane vesti

Tužilac kaže da nema dokaza da je kriminalna grupa Abazoviću dala kriptovani telefon

Tužilac kaže da nema dokaza da je kriminalna grupa Abazoviću dala kriptovani telefon

Slobodna Evropa 11.08.2022
Istragom Specijalnog državnog tužilaštva (SDT) nijesu pronađeni dokazi da su članovi organizovane kriminalne grupe obezbijedili telefon sa aplikacijom SKY za premijera Crne Gore Dritana Abazovića, niti da je on komunicirao sa njima, saopštio je… »
DPS udario Na Dritana: Tužilac Turković – Nema dokaza da je Abazović nabavljao kriptovane telefone od pripadnika…

DPS udario Na Dritana: Tužilac Turković – Nema dokaza da je Abazović nabavljao kriptovane telefone od pripadnika…

Večernje novosti 11.08.2022
CRNOGORSKI specijalni tužilac Miroslav Turković je ocenio da nema nikakvih osnova za zaključak da je premijer Dritan Abazović nabavljao kriptovane mobilne telefone od pripadnika kriminalnog klana, kako su to objavili neki podgorički portali. Foto… »
Tužilaštvo: Nema dokaza da je Abazović nabavljao telefone od kriminalaca

Tužilaštvo: Nema dokaza da je Abazović nabavljao telefone od kriminalaca

N1 Info 11.08.2022
Specijalno tužilaštvo u Podgorici saopštilo je da nema dokaza koji ukazuju da je premijer Crne Gore Dritan Abazović sa pripadnicma jednog od najozloglašenijih balkanskih klanova dogovarao nabavku kriptovanih telefona.To piše u saopštenju… »
Žestoki napadi na dritana! Koristio kriptovani telefon da komunicira sa kriminalnim klanom - oglasio se tužilac

Žestoki napadi na dritana! Koristio kriptovani telefon da komunicira sa kriminalnim klanom - oglasio se tužilac

Srbija danas 11.08.2022
Specijalni tužilac Miroslav Turković je na osnovu dokaza prikupljenih u istrazi mišljenja da nema osnova za zaključak da je premijer Dritan Abazović nabavljao kriptovane mobilne telefone od pripadnika kriminalnog klana, kako je to objavio podgorički… »
Abazović traži da SDT ispita pisanje Mportala

Abazović traži da SDT ispita pisanje Mportala

RTV 11.08.2022
PODGORICA - Crnogorski premijer Dritan Abazović negirao je bilo kakvu povezanost sa kriminalnim organizacijama i traži od Specijalnog državnog tužilaštva da ispita pisanje podgoričkog Mportala da je preko jedne od kriminalnih grupa na Balkanu… »
Abazović: Tužilaštvo da ispita sve nebulozne optužbe protiv mene

Abazović: Tužilaštvo da ispita sve nebulozne optužbe protiv mene

Novi magazin 11.08.2022
Premijer Crne Gore Dritan Abazović pozvao je Specijalno državno tužilaštvo (SDT) da ispita navode koje je objavio M portal, a po kojima pripadnici jednog od najozloglašenijih kriminalnih klanova na Balkanu govore o tome kako traži da mu se nabave… »
Abazović: Pozivam one koji su namerili „skidanje moje glave“ da požure, i SDT da ispita sve nebulozne optužbe vezane za…

Abazović: Pozivam one koji su namerili „skidanje moje glave“ da požure, i SDT da ispita sve nebulozne optužbe vezane za…

Danas 11.08.2022
Premijer Crne Gore Dritan Abazović pozvao je Specijalno državno tužilaštvo (SDT) da ispita navode koje je objavio M portal, a po kojima pripadnici jednog od najozloglašenijih kriminalnih klanova na Balkanu govore o tome kako traži da mu se nabave… »
Abazović: Tužilaštvo da ispita sve nebulozne optužbe protiv mene

Abazović: Tužilaštvo da ispita sve nebulozne optužbe protiv mene

N1 Info 11.08.2022
Premijer Crne Gore Dritan Abazović pozvao je Specijalno državno tužilaštvo (SDT) da ispita navode koje je objavio M portal, a po kojima pripadnici jednog od najozloglašenijih kriminalnih klanova na Balkanu govore o tome kako traži da mu se nabave… »
Abazović - "stojim na raspolaganju sdt-u": Steže se obruč oko kriminalnih struktura bliskih DPS-u

Abazović - "stojim na raspolaganju sdt-u": Steže se obruč oko kriminalnih struktura bliskih DPS-u

Večernje novosti 10.08.2022
CRNOGORSKI premijer Dritan Abazović pozivao je Specijalno državno tužilaštvo da ispita sve, kako je ocenio, nebulozne optužbe koje se dovode u vezu sa njegovim imenom, objavljene od strane portala u ulozi "Udar 2", zaduženog kako kaže, da u… »

Vesti dana »