Povezane vesti
Kreditori Ukrajine pristali na dvogodišnje zamrzavanje duga
Al Jazeera 11.08.2022
‘Ukrajina će uštedjeti šest milijardi dolara na otplatama što će pomoći da održimo stabilnost, ojačamo održivost ekonomije i poboljšamo moć vojske’, ukazao je ukrajinski premijer Denis Šmihal. Prekomorski kreditori Ukrajine podržali su zahtjev Kijeva za… »
Dugovi Ukrajine zamrznuti na dve godine, na otplatu čeka 20 milijardi dolara
Biznis.rs 11.08.2022
Pomoć u održavanju makroekonomske stabilnosti zemlje. Inostrani poverioci Ukrajine složili su se da na dve godine zamznu otplatu skoro 20 milijardi dolara ukrajinskog duga. Ukrajina, kojoj će ovo finansijski pomoći tokom rata s Rusijom, saopštila je da… »
Poverioci Ukrajine pristali na dvogodišnje zamrzavanje duga
Blic 10.08.2022
Prekomorski kreditori Ukrajine podržali su zahtev Kijeva za dvogodišnje zamrzavanje isplate skoro 20 milijardi dolara u međunarodnin obveznicama, pokazuje današnji odgovor na regulatorni podnesak, što će omogućiti da Ukrajina izbegne neredovnost u… »
Ukrajini zamrznut dug od skoro 20 milijardi dolara
Danas 10.08.2022
Inostrani kreditori Ukrajine složili su se da na dve godine zamznu otplatu skoro 20 milijardi dolara ukrajinskog duga, javlja danas Rojters. Kako prenosi Kijev indipendent, Ukrajina, kojoj će ovo finansijski pomoći tokom rata s Rusijom, saopštila je da… »
Vesti dana »
VIDEO Koliko boli ovaj poraz Zvezde? Bajern naneo veliki udarac crveno-belima
Nova pre 45 minutajoš 5 povezanih
Preokret u Crnoj Gori: Nakon dojave o bombi, koncert se nastavlja, oglasila se Anabela Atijas i razjasnila sve
Blic pre 1 satjoš 2 povezane
Studenti: Pretnje smrću upućene bratu studenta sa liste Glas mladih opštine Kula VIDEO
Nova pre 30 minutajoš 1 povezana






