Povezane vesti

Živela na hlebu i maminom ajvaru, pa kupila 2 stana u BG! Evo šta kaže na priče da je novac zaradila sumnjivim putem

Živela na hlebu i maminom ajvaru, pa kupila 2 stana u BG! Evo šta kaže na priče da je novac zaradila sumnjivim putem

Mondo 11.08.2022
Aleksandra Mladenović za kratko vreme postigla je veliki uspeh na domaćoj javnoj sceni, ali i za samo tri godine kupila čak dva stana u luksuznom naselju u Beogradu. Aleksandra Mladenović za kratko vreme postigla je veliki uspeh na domaćoj javnoj… »
Ništa se ne može sakriti: Ovo je istina o tome kako je Aleksandra Mladenović došla do nekretnina

Ništa se ne može sakriti: Ovo je istina o tome kako je Aleksandra Mladenović došla do nekretnina

Svet & Skandal 11.08.2022
Aleksandra Mladenović je otkada se pojavila u Zvezdama Granda postala jedna od najtraženijih pevačica, te je od devojčice iz skromne porodice došla do toga da poseduje bogatstvo. Pevačica je sada govorila o tome da li je slava promenila i kakva je… »
Aleksandra Mladenović progovorila O stanovima: Sama sam ih kupila! A evo šta kaže na priče da je novac zaradila sumnivim…

Aleksandra Mladenović progovorila O stanovima: Sama sam ih kupila! A evo šta kaže na priče da je novac zaradila sumnivim…

Kurir 11.08.2022
ALEKSANDRA MLADENOVIĆ O SVOJIM STANOVIMASama sam ih kupila! otkrila kako reaguje na priče da je došla do njih SUMNJIVIM PUTEM. Aleksandra Mladenović priznala je da je privatno mnogo emotivnija nego što ljudi misle, kao i da kada je okružena svojim… »

Vesti dana »