Povezane vesti

Tepić: Opozicioni potencijal već straćen zbog napada iz Narodne stranke

Tepić: Opozicioni potencijal već straćen zbog napada iz Narodne stranke

N1 Info 11.08.2022
Poslanik Vladeta Janković izjavio je da u parlamentu postoji ozbiljan opozicioni potencijal, ali se plaši da će biti straćen zbog unutrašnjih razmirica, pre svega između Stranke slobode i pravde i Narodne stranke. On je rekao da je spreman da… »
"Opozicija mora da nađe zajednički jezik": Janković: Spreman sam da posredujem, ne bi smelo da bude preganjanja ko gde sedi

"Opozicija mora da nađe zajednički jezik": Janković: Spreman sam da posredujem, ne bi smelo da bude preganjanja ko gde sedi

Blic 11.08.2022
Poslanik Vladeta Janković rekao je da opozicija mora da nađe zajednički jezik kako bi "ugrozila pogubni režim" predsednika države i Srpske napredne stranke (SNS) Aleksandra Vučića i poručio da je spreman da posreduje između opozicionih grupa. -… »
Vladeta Janković spreman da posreduje kako bi opozicija našla „zajednički jezik“

Vladeta Janković spreman da posreduje kako bi opozicija našla „zajednički jezik“

N1 Info 11.08.2022
Poslanik Vladeta Janković rekao je da opozicija mora da nađe zajednički jezik kako bi "ugrozila pogubni režim" predsednika države i Srpske napredne stranke (SNS) Aleksandra Vučića i poručio da je spreman da posreduje između opoziconih grupa… »
Janković: Opozicija da nadje zajednički jezik, spreman sam da posredujem

Janković: Opozicija da nadje zajednički jezik, spreman sam da posredujem

Radio sto plus 11.08.2022
„Trećina Skupštine je opoziciono orijentisana. To je ozbiljan potencijal. Ono što je za veliko žaljenje jesu trvenja u opoziciji. Ako se ičeg bojim, onda je to da će ovaj opozicioni potencijal u parlamentu biti straćen zbog eventualne eskalacije… »

Vesti dana »