Povezane vesti

Zbog matorog kurira sam izmislila dečka! Slučaj Wolt dostavljača otvorio Pandorinu kutiju - ovo su najjezivija iskustva…

Zbog matorog kurira sam izmislila dečka! Slučaj Wolt dostavljača otvorio Pandorinu kutiju - ovo su najjezivija iskustva…

Kurir 11.08.2022
Na društvenim mrežama osvanula je fotografija prepiske dostavljača i devojke, nakon koje je on dobio otkaz. Naizgled obična poruka poslata od strane radnika u servisu za dostavu hrane, u stvari je skrenula pažnju da je do našeg broja telefona ili… »
Pokrenut postupak zbog slučaja dostavljača?! Zbog SMS poruke može da bude kažnjen: Ovi zakoni su prekršeni!

Pokrenut postupak zbog slučaja dostavljača?! Zbog SMS poruke može da bude kažnjen: Ovi zakoni su prekršeni!

Mondo 11.08.2022
Dostavljač hrane poslao devojci sms poruku sa pitanjem kakva je bila hrana koju je poručila, zbog toga je dobio otkaz, a zbog slučaja je pokrenut postupak! Dostavljač hrane poslao devojci sms poruku sa pitanjem kakva je bila hrana koju je poručila… »
Vanredna inspekcija poslovanja Wolta! Pokrenut postupak zbog slučaja devojke i jezivog dostavljača: "još nismo videli ovakav…

Vanredna inspekcija poslovanja Wolta! Pokrenut postupak zbog slučaja devojke i jezivog dostavljača: "još nismo videli ovakav…

Blic 11.08.2022
Slučaj Wolt dostavljača koji se udvarao putem sms poruke, devojci kojoj je isporučio hranu, došao je danas i do Poverenika za informacije od javnog značaja i zaštitu podataka o ličnosti. Neobazriv, neprofesionalan i nekorektan pristup dostavljača… »
„Ej, kakva je hrana bila juče?“: Dostavljač dobio otkaz zbog poruke mušteriji, Wolt objasnio šta se dogodilo

„Ej, kakva je hrana bila juče?“: Dostavljač dobio otkaz zbog poruke mušteriji, Wolt objasnio šta se dogodilo

Danas 11.08.2022
Na društvenim mrežama pojavio se snimak ekrana prepiske dostavljača Wolt-a i devojke kojoj je hrana dostavljena, na osnovu koga se, između ostalog, može videti da je radnik iskoristio podatke dobijene putem aplikacije da korisnicu kontaktira u… »
Naručujem spomenik za oca, a kamenorezac me zove na piće! Ljudi u Srbiji žestoko podeljeni - Šta kuriri znaju o nama?

Naručujem spomenik za oca, a kamenorezac me zove na piće! Ljudi u Srbiji žestoko podeljeni - Šta kuriri znaju o nama?

Mondo 11.08.2022
Bura oko dostavljača "Volta" se ne stišava ni 24 časa kasnije. Razlog je svima poznat - poruka mušteriji da li je zadovoljna hranom pokrenula je lavinu komentara o bezbednosti i privatnosti na internetu. Otkrivamo šta sve kuriri znaju o nama kada im… »
Stručnjak: Kompanija postupila ispravno kada je dala otkaz dostavljaču hrane

Stručnjak: Kompanija postupila ispravno kada je dala otkaz dostavljaču hrane

N1 Info 11.08.2022
Slučaj dostavljača hrane koji je kontaktirao devojku, a nakon devojčine žalbe kompaniji dobio i otkaz već dva dana je jedna od tema na društvenim mrežama. I dok se neki bave time da li bi ovo uopšte bila tema razgovora da su se susreli na… »
"Trpela sam smaranje od te budale": Tragom priče o jezivom dostavljaču Wolta: Šta sve kuriri znaju o vama

"Trpela sam smaranje od te budale": Tragom priče o jezivom dostavljaču Wolta: Šta sve kuriri znaju o vama

Blic 11.08.2022
Već 24 sata pojam "dostavljač wolta" jedan je od najkorišćenijih faza na društvenim mrežama. Razlog, sada već dobro poznat - naizgled obična poruka poslata od strane radnika u servisu za dostavu hrane, koja je u stvari skrenula pažnju da je do… »

Vesti dana »