Povezane vesti

Porodica sahranila Ivanovo telo posle 44 dana: Nađen u zazidanom buretu, zločin otkriven kada mu se žena ubila

Porodica sahranila Ivanovo telo posle 44 dana: Nađen u zazidanom buretu, zločin otkriven kada mu se žena ubila

Telegraf 11.08.2022
Nakon okončanja obdukcije, telo je ostalo u bolničkoj kapeli, očekivalo se da će biti mnogo ranije sahranjeno ali je Više javno tužlaštvo tek danas dalo dozvolu da se posmrtni ostaci predaju porodici. Porodica Ivana Stojanovića iz leskovačkog… »
Ljubavnikova poruka odvela porodicu do tela! Brat: Nisam hteo da verujem da vidim lobanju mog Ivana u buretu

Ljubavnikova poruka odvela porodicu do tela! Brat: Nisam hteo da verujem da vidim lobanju mog Ivana u buretu

Kurir 11.08.2022
Ivan Stojanović, kog je supruga Biljana ubila pre tri godine, a njegovo telo zabetonirala, sahranjen je danas u rodnom selu, a ova filmska priča ostavila je celu Srbiju u šoku. Podsetimo, za leš u pomoćnoj zgradi porodične kuće u Velikim Trnjanima… »
Biljana i ivan neće počivati zajedno: Posle 44 dana agonije sahranjen muškarac kog je supruga brutalno ubila, pa njegovo…

Biljana i ivan neće počivati zajedno: Posle 44 dana agonije sahranjen muškarac kog je supruga brutalno ubila, pa njegovo…

Blic 11.08.2022
Ivan Stojanović (40) iz Velikog Trnjana, sahranjen je danas nakon 44 dana od kada je njegovo telo pronađeno u zabetoniranom buretu u štali na porodičnom imanju u ovom leskovačkom selu. - Danas smo preuzeli telo sa sudske medicine. Ivan je sahranjen u… »
Sahranjen ivan kog je žena zabetonirala: Posle 44 dana agonije porodica preuzela telo, brat nesrećnika iz Leskovca otkrio…

Sahranjen ivan kog je žena zabetonirala: Posle 44 dana agonije porodica preuzela telo, brat nesrećnika iz Leskovca otkrio…

Kurir 11.08.2022
Porodica Ivana Stojanovića, kog je supruga Biljana ubila i zabetonirala u pomoćnoj zgradi porodične kuće u selu Veliko Trnjane kod Leskovca, posle 44 dana dočekala je da preuzme telo i sahrani ga na lokalnom groblju u njegovom selu. Kako je za Kurir… »
"Upucao ga je stariji dečak na moje oči": Crna sudbina braće Stojanović! Nenad ostao sam: Ivan pronađen zazidan u buretu…

"Upucao ga je stariji dečak na moje oči": Crna sudbina braće Stojanović! Nenad ostao sam: Ivan pronađen zazidan u buretu…

Blic 10.08.2022
Ivan Stojanović (40) iz Velikog Trnjana kod Leskovca, koga je kako se sumnja ubila supruga Biljana Stojanović (38) pre tri godine a i potom zabetonirala u buretu u štali, biće sahranjen u planinskom zaseoku Zbežište kod Vučja, kraj tela brata… »

Vesti dana »