Povezane vesti
Podignuta optužnica protiv muškarca zbog ranjavanja tri osobe nožem
Euronews 11.08.2022
Više javno tužilaštvo u Beogradu podiglo je danas optužnicu protiv Gorana V. (55) zbog sumnje da je 18. maja ove godine oko 20:20 u Velikim Crljanima nakon kraće svađe nožem naneo ubodnu ranu i posekotine 38-godišnjem muškarcu, a potom nožem uboo i dve… »
Mrtav pijan nožem ubo muškarca, pa dve žene u Velikim Crljenima: Goran se tereti za teško ubistvo u pokušaju
Telegraf 11.08.2022
Prema optužnici, koja je predata sudu na potvrđivanje, Goran V. je u trenutku kritičnog dogadjaja imao 2,50 promila alkohola u krvi, pošto je prethodno celog dana konzumirao pivo. Više javno tužilaštvo u Beogradu podiglo je danas optužnicu protiv Gorana… »
Vesti dana »

Šta BBC piše o nasilju u Srbiji? Sukobi, zapaljene kancelarije SNS-a i obećanje Vučiću iz Moskve da Rusija „neće ostati nema“
Nova pre 1 satjoš 56 povezanih

Upozorenje na intenzivne pljuskove sa grmljavinom i gradom u delovima Srbije
Naslovi.ai pre 44 minutajoš 31 povezana

Ivanić spreman za Pafos - Milijaš: Da se napuni stadion, da se podrži ekipa da lakše dođe do Lige šampiona
Sportski žurnal pre 13 minutajoš 27 povezanih

Drama iznad Smolenska - FSB oborio ukrajinski dron kod nuklearke; evropski lideri sutra u Beloj kući sa Zelenskim i Trampom
RTS pre 33 minutajoš 130 povezanih

RHMZ upozorava na pljuskove sa grmljavinom i gradom, provala oblaka u Loznici
RTS pre 33 minutajoš 18 povezanih