Povezane vesti

Sivić pred Novi Pazar za prekid crnog niza: Daćemo sve, ma i više od toga za pobedu!

Sivić pred Novi Pazar za prekid crnog niza: Daćemo sve, ma i više od toga za pobedu!

Hot sport 11.08.2022
Fudbaleri Radničkog u petak od 18 časova dočekuju Novi Pazar, u premijernoj utakmici šestog kola Superlige Srbije. Nišlije u ovaj duel ulaze sa dva boda na svom kontu, doduše uz meč manje. Pobede nad Partizanom i Mladošću iz Lučana ispuštene su… »
Gaćinović pred povratak u Niš: "Sivić poznaje Novi Pazar, ja poznajem Radnički..."

Gaćinović pred povratak u Niš: "Sivić poznaje Novi Pazar, ja poznajem Radnički..."

Sportske.net 11.08.2022
"Trenirao sam Nišlije. Poznajem tu sredinu. Imaju kvalitet i organizovani su kao klub. U dobrom smo ritmu. Dobili smo Partizan i TSC. Optimista sam, kao i uvek", rekao je Gaćinović. Pazar je osmi na tabeli sa šest bodova, dok je Radnički iz Niša na… »
Sivić siguran - Vreme je za pobedu!

Sivić siguran - Vreme je za pobedu!

Sportske.net 11.08.2022
Trener fudbalera Radničkog iz Niša Tomislav Sivić izjavio je danas da njegova ekipa "ide na pobedu" protiv Novog Pazara, preneo je klub. Radnički sutra dočekuje Novi Pazar u šestom kolu Super lige Srbije. "Novi Pazar stiže na krilima dve pobede… »
Bez emocija protiv "svog" pazara: Trener Radničkog ima lošu i dobru vest pred sutrašnji meč

Bez emocija protiv "svog" pazara: Trener Radničkog ima lošu i dobru vest pred sutrašnji meč

Večernje novosti 11.08.2022
FUDBALERI Radničkog u petak od 18 časova dočekuju Novi Pazar, u premijernoj utakmici šestog kola Superlige Srbije. Foto: A. Ilić Nišlije u ovaj duel ulaze sa dva boda na svom kontu, doduše uz meč manje. Pobede nad Partizanom i Mladošću iz… »

Vesti dana »