Povezane vesti
Inflacija u SAD ublažena, ali ne i ukroćena
Novi magazin 12.08.2022
Inflacija u SAD u julu je smanjena s rekordnog nivoa u poslednjih 40 godina uz primetan pad cena goriva, donoseći dobru vest potrošačima i Beloj kući. Međutim, tu su i upozorenja da inflatorni pritisak i dalje postoji, posebno pošto je glavni krivac za… »
Inflacija u SAD ublažena, ali ne i ukroćena
Slobodna Evropa 12.08.2022
Inflacija u SAD u julu je smanjena s rekordnog nivoa u poslednjih 40 godina uz primetan pad cena goriva, donoseći dobru vest potrošačima i Beloj kući, pišu svetski mediji. Ali tu su i upozorenja da inflatorni pritisak i dalje postoji, posebno pošto je… »
Prvi put posle dve godine: Cene u veleprodaji u SAD opale u julu
Blic 12.08.2022
Cene u veleprodaji u SAD opale su u julu u odnosu na nivo u junu, što se desilo prvi put u poslednje dve godine i predstavlja znak da je inflantorni pritisak u Americi počeo da slabi. U današnjem izveštaju Ministarstva rada navodi se da je indeks… »
Pad inflacije u Americi prvi put posle više od dve godine
Danas 11.08.2022
Cene na veleprodajnom nivou u Sjedinjenim Američkim Državama pale su od juna do jula, što je prvi pad inflacije iz meseca u mesec za više od dve godine i znak da su neki od inflatornih pritisaka američke privrede popustili prošlog meseca, prenosi danas… »
Vesti dana »
Šta su zapravo prelevmani za mleko? Država ponovo uvodi zaštitne takse: Evo kako će ova mera zaštititi domaće farmere
Blic pre 3 satajoš 22 povezane
Sindikati GSP 'Beograd': Šapić izneo netačne podatke o broju novih vozila i vozača
Beta pre 35 minutajoš 30 povezanih
Vrhovni sud Sjedinjenih Država poništio carine, Tramp odluku nazvao 'sramotnom'
BBC News pre 5 minutajoš 38 povezanih
Lalatović: Ja sam legenda Vojvodine, spremili su plan A, B, C i D
Radio 021 pre 1 satjoš 28 povezanih





