Povezane vesti

Belivukovom koljaču ova žena redovno dolazi u posetu: Srđan Lalić sam u ćeliji u Okružnom zatvoru

Belivukovom koljaču ova žena redovno dolazi u posetu: Srđan Lalić sam u ćeliji u Okružnom zatvoru

Kurir 12.08.2022
Srđan Lalić, četvrti optuženi iz klana Veljka Belivuka, koji je pre nekoliko dana sklopio sporazum o priznanju krivice u zamenu za kaznu zatvora od 18 godina i time dobio status okrivljenog svedoka, kako se saznaje, odvojen od ostalih zatvorenika u… »
Belivukov Srđan Lalić sam u ćeliji u Okružnom zatvoru: Prima posete, a redovno mu dolazi jedna žena

Belivukov Srđan Lalić sam u ćeliji u Okružnom zatvoru: Prima posete, a redovno mu dolazi jedna žena

Telegraf 12.08.2022
"U Srbiji je nestalo mnogo muškaraca za koje se sumnja da ih je likvidirao klan Veljka Belivuka, a upravo je Lalić taj koji treba da reši te misterije koje datiruju još iz perioda 2015. godine" Srđan Lalić, četvrti optuženi iz klana Veljka… »
Lalić uskoro u kućnom pritvoru, iz CZ-a na tajnu lokaciju?! Brutalni sadista u velikom strahu, samica pod jakom stražom

Lalić uskoro u kućnom pritvoru, iz CZ-a na tajnu lokaciju?! Brutalni sadista u velikom strahu, samica pod jakom stražom

Mondo 12.08.2022
Bojanu Hrvatinu je ubrzo nakon što je pristao da svedoči protiv Veljka Belivuka i pripadnika njegovog klana, određen kućni pritvor u novembru prošle godine. Može se očekivati da će to biti slučaj i sa Srđanom Lalićem. Bojanu Hrvatinu je ubrzo… »
Ko može postati okrivljeni svedok i šta taj status donosi

Ko može postati okrivljeni svedok i šta taj status donosi

RTS 12.08.2022
Okrivljeni svedok – taj status ovih dana dobio je još jedan optuženi u postupku protiv kriminalne grupe Belivuk–Miljković. Srđan Lalić je treći koji je pristao da tužilaštvu otkrije detalje svirepih ubistava tog klana, u kojima je, prema… »

Vesti dana »