Povezane vesti

Vujović: Blokirali smo fabriku, mi smo sada vlasnici željezare

Vujović: Blokirali smo fabriku, mi smo sada vlasnici željezare

Al Jazeera 12.08.2022
Radnici Željezare Nikšić u štrajku su glađu i popeli su se na krov tvornice. Traže da je država preuzme. Blokirali su Željezaru te će u njen krug, kažu, pustiti samo premijera Dritana Abazovića. Na ovaj potez odlučili su se, objašnjavaju… »
Radnici nikšićke Železare na krovu upravne zgrade štrajkuju glađu, čekaju Abazovića

Radnici nikšićke Železare na krovu upravne zgrade štrajkuju glađu, čekaju Abazovića

Danas 12.08.2022
Nakon što su juče prekinuti razgovori o kupovini nikšićke Železare između Miodraga Davidovića i turske kompanije Toščelik, radnici su počeli štrajk glađu na krovu upravne zgrade na koji su se popeli juče posle podne. Radnici Železare zauzeli… »
Radnici zauzeli nikšićku Železaru Tosčelik, počeli štrajk glađu: "Od danas smo mi vlasnici"

Radnici zauzeli nikšićku Železaru Tosčelik, počeli štrajk glađu: "Od danas smo mi vlasnici"

Euronews 12.08.2022
Radnici nikšićke Železare Tosčelik zauzeli su fabriku i počeli štrajk glađu, pošto su pregovori o preuzimanju železare između biznismena Miodraga Davidovića i predstavnika turskog Tosčelika zapali u ćorsokak, i trebalo bi da se nastave tek… »
Radnici Željezare Nikšić zauzeli fabriku: Štrajk glađu zbog propalih pregovora s turskim biznismenom

Radnici Željezare Nikšić zauzeli fabriku: Štrajk glađu zbog propalih pregovora s turskim biznismenom

Radio 021 12.08.2022
Radnici nikšićke Željezare Tosčelik zauzeli su fabriku i počeli štrajk glađu. Pregovori o preuzimanju željezare između biznismena Miodraga Davidovića i predstavnika turskog Tosčelika zapali su u ćorsokak i trebalo bi da se nastave tek 22… »

Vesti dana »