Povezane vesti

„Uči me da budem riba“: Pevačica otkrila kako joj pomaže Lepa Brena

„Uči me da budem riba“: Pevačica otkrila kako joj pomaže Lepa Brena

Nova 12.08.2022
Sanja Đorđević je otkrila zašto nije aktivna na društvenim mrežama kao njene koleginice. Sanja Đorđević bila je gost na rođendanu ćerke Baneta Bojanića i tom prilikom otkrila sa kim se sa estrade druži najviše, kao i zašto nije aktivna na… »
Učila me je da budem riba na instagramu! Pevačica ispričala da joj je Lepa Brena otkrila tajne dobre fotke na mrežama!

Učila me je da budem riba na instagramu! Pevačica ispričala da joj je Lepa Brena otkrila tajne dobre fotke na mrežama!

Mondo 12.08.2022
Popularna domaća pevačica otkrila je kako ju je Lepa Brena učila tajnama dobre fotografije na društvenim mrežama. Popularna domaća pevačica otkrila je kako ju je Lepa Brena učila tajnama dobre fotografije na društvenim mrežama. Na rođendanu… »
Lepa Brena je uči tajnama obrade fotografija: Uči me da budem riba na društvenim mrežama! Ja sam operisana...

Lepa Brena je uči tajnama obrade fotografija: Uči me da budem riba na društvenim mrežama! Ja sam operisana...

Kurir 12.08.2022
Sanja Đorđević bila je gost na rođendanu ćerke Baneta Bojanića i tom prilikom otkrila sa kim se sa estrade druži najviše, kao i zašto nije aktivna na društvenim mrežama kao njene koleginice. Pevačica je onda priznala da je Lepa Brena uspela da… »

Vesti dana »