Povezane vesti

Nije mi u opisu posla: To je radnica Autobuske stanice u Nišu odbrusila slepoj devojci koja je pitala za pomoć

Nije mi u opisu posla: To je radnica Autobuske stanice u Nišu odbrusila slepoj devojci koja je pitala za pomoć

Telegraf 12.08.2022
Ljudi su masovno osudili ponašanje radnice i zapitali se u kakvom to svetu živimo. Kada je reč o osobama s invaliditetom, Srbiji ne samo da nedostaje uređeniji sistem, već i više empatije i razumevanja prema ljudima s ovom vrstom problema. To se… »
Slepa devojka zamolila radnicu autobuske stanice za pomoć, ona joj odgovorila „Nije mi u opisu radnog mesta”

Slepa devojka zamolila radnicu autobuske stanice za pomoć, ona joj odgovorila „Nije mi u opisu radnog mesta”

Jugmedia 12.08.2022
Scenaristkinja i spisateljica Ana Mijović napisala je na svom Tviter nalogu šta je jedna studentkinja Univerziteta u Nišu, Milica, doživela juče na Autobuskoj stanici u Nišu. Naime, Milica je slepa i zamolila je radnicu da je doprati do perona kako… »
Sramotno ponašanje radnice u Nišu! Slepa devojka je zamolila za pomoć, ona joj odgovorila "to mi nije u opisu posla"

Sramotno ponašanje radnice u Nišu! Slepa devojka je zamolila za pomoć, ona joj odgovorila "to mi nije u opisu posla"

Mondo 12.08.2022
Jedna devojka doživela je neprijatnost na autobuskoj stanici u Nišu jer je slepa. Jedna devojka doživela je neprijatnost na autobuskoj stanici u Nišu jer je slepa. Objava na Tviteru o svakodnevnim izazovima osoba sa hendikepom, odnosno o problemu sa… »

Vesti dana »

Francuska uz dosta muke savladala Austriju

Francuska uz dosta muke savladala Austriju

Danas pre 1 satjoš 3 povezane
Vremeplov: Rođen Ignjat Pavlas

Vremeplov: Rođen Ignjat Pavlas

RTV pre 3 satajoš 1 povezana
Igor Štimac više nije selektor Indije

Igor Štimac više nije selektor Indije

Danas pre 5 satijoš 1 povezana
Vučević: Pristupne perspektive glavno pitanje za zemlje zb

Vučević: Pristupne perspektive glavno pitanje za zemlje zb

Telegraf pre 40 minutajoš 3 povezane