Povezane vesti

Vučić u obraćanju naciji: Ana Brnabić i Miloš Vučević kandidati za premijera!

Vučić u obraćanju naciji: Ana Brnabić i Miloš Vučević kandidati za premijera!

Kurir 12.08.2022
Nisam hteo na more u Hrvatsku, neću tamo dok sam živ! Želeo sam u Jasenovac, rekao je predsednik Aleksandar Vučić. Od 1. januara povećanje plata za vojsku od čak 25 odsto! Albanci se neće umiriti dok ne završe sever Kosova. Sledi nam paklena… »
Vučić: Ana Brnabić i Miloš Vučević kandidati za premijera

Vučić: Ana Brnabić i Miloš Vučević kandidati za premijera

Telegraf 12.08.2022
Predsednik Srbije gostovao je na TV Prva. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je na TV Prva da se ne zamera nikome i da ne misli da je potrebno da se iz ovog ili onog razloga dodvorava ljudima. Koji god protest da se dogodi, svi podržavaju sve… »
Vučić: Dok sam živ neću u Hrvatsku na more

Vučić: Dok sam živ neću u Hrvatsku na more

N1 Info 12.08.2022
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je da mora dati sve od sebe da Srbija ima najbolje odnose sa susedima, ali da ne sme da zaboravi šta je bilo sa srpskim narodom u Drugom svetskom ratu. Vučić je u intervjuu za Prvu televiziju rekao da više… »
Vučić: Ne zameram građanima koji letuju u Hrvatskoj, ali ja za života tamo neću ići

Vučić: Ne zameram građanima koji letuju u Hrvatskoj, ali ja za života tamo neću ići

Novi magazin 12.08.2022
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je večeras da ništa ne zamera građanima koji letuju na hrvatskom primorju, ali da on "za svog života" neće letovati u Hrvatskoj. "Oni (građani) koji već letuju tamo (u Hrvatskoj) su time iskazali svoj… »
Vučić otkrio ko su mogući kandidati za premijera iz SNS-a

Vučić otkrio ko su mogući kandidati za premijera iz SNS-a

Nova 12.08.2022
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je večeras da su mogući kandidati za premijera iz Srpske napredne stranke dosadašnji gradonačelnik Novog Sada Miloš Vučević i aktuelna premijerka Ana Brnabić. Vučić je u intervjuu za TV Prva rekao… »
Vučić: Dok sam živ, neću u Hrvatsku na more

Vučić: Dok sam živ, neću u Hrvatsku na more

Al Jazeera 12.08.2022
Predsjednik Srbije kaže da u Hrvatsku nije htio ići na more, već u Jasenovac, da pokaže poštovanje prema žrtvama u Drugom svjetskom ratu. Predsjednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je u petak da mora dati sve od sebe da Srbija ima najbolje odnose… »
Vučić: Ne zameram gradjanima koji letuju u Hrvatskoj, ali ja za života tamo neću ići

Vučić: Ne zameram gradjanima koji letuju u Hrvatskoj, ali ja za života tamo neću ići

IndeksOnline 12.08.2022
BEOGRAD – Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je večeras da ništa ne zamera gradjanima koji letuju na hrvatskom primorju, ali da on “za svog života” neće letovati u Hrvatskoj. “Oni (gradjani) koji već letuju tamo (u Hrvatskoj) su… »

Vesti dana »