Povezane vesti

Nisam čovek uprave, ni žarka zečevića! Partizan predstavio Gordana Petrića - Misle da mogu da me pritisnu...

Nisam čovek uprave, ni žarka zečevića! Partizan predstavio Gordana Petrića - Misle da mogu da me pritisnu...

Mondo 13.08.2022
Partizan je predstavio Gordana Petrića za novog šefa stručnog štaba, a on je tom prilikom govorio o očekivanjima koja su stavljena pred njega, pričama koje kruže, ali i novim pojačanjima. Partizan je predstavio Gordana Petrića za novog šefa… »
Emotivan oproštaj Stolice: Imao sam velike snove, želeo sam najviše

Emotivan oproštaj Stolice: Imao sam velike snove, želeo sam najviše

Euronews 13.08.2022
Dosadašnji trener fudbalera Partizana Ilija Stolica, koji je smenjen posle eliminacije od kiparskog AEK-a u kvalifikacijama za Ligu Evrope, na veoma emotivan način oprostio se od crno-belih. "Dragi Partizanovci, u ovim teškim trenucima osećam potrebu… »
Oglasio se Ilija Stolica prvi put posle otkaza u Partizanu: Imao sam velike snove, mnogo toga se urotilo protiv nas

Oglasio se Ilija Stolica prvi put posle otkaza u Partizanu: Imao sam velike snove, mnogo toga se urotilo protiv nas

Kurir 13.08.2022
Bivši trener Partizana, Ilija Stolica, oglasio se prvi put nakon što je dobio otkaz u Humskoj. Stolica je preuzeo crno-bele nakon što je klub na kraju prethodne sezone napustio Aleksandar Stanojević, ali se nije dugo zadržao na klupi zbog serije… »
Stolica partizanovcima: Imao sam velike snove…

Stolica partizanovcima: Imao sam velike snove…

Sport klub 13.08.2022
Dva dana posle rastanka sa Partizanom bivši trener crno-belih Ilija Stolica se oglasio saopštenjem koje je dostavio agenciji Tanjug. Ilija Stolica je Partizan napustio nakon svega nekoliko nedelja rada u Humskoj. U Superligi ekipa nije počela dobro ima… »
Prve reči Ilije Stolice posle otkaza: "Urotilo se mnogo toga protiv nas, imao sam velike snove"

Prve reči Ilije Stolice posle otkaza: "Urotilo se mnogo toga protiv nas, imao sam velike snove"

Sportske.net 13.08.2022
Dojučerašnji trener Partizana Ilija Stolica oglasio se pismom dostavljenom medijima u kojem se oprašta od kluba iz Humske. Nešto više od dva meseca po imenovanju za prvog šefa struke Partizana i velikog pritiska koji je momentalno usledio, Ilija… »
Stolica partizanovcima: Imao sam velike snove…

Stolica partizanovcima: Imao sam velike snove…

N1 Info 13.08.2022
Dva dana posle rastanka sa Partizanom bivši trener crno-belih Ilija Stolica se oglasio saopštenjem koje je dostavio agenciji Tanjug. Ilija Stolica je Partizan napustio nakon svega nekoliko nedelja rada u Humskoj. U Superligi ekipa nije počela dobro ima… »
Stoličino oproštajno pismo: Znao sam da dolazim u teškom momentu, možda najtežem u istoriji naših crno-belih!

Stoličino oproštajno pismo: Znao sam da dolazim u teškom momentu, možda najtežem u istoriji naših crno-belih!

Hot sport 13.08.2022
Ilija Stolica će ostati zabeležen kao trener koji se najmanje zadržao na klupi crno-belih, a za mesec dana ostvario je samo jednu pobedu, ipak svoje emocije, Stolica je preneo na papir i dostavio agenciji Tanjug. „Dragi Partizanovci, u ovim teškim… »
Emotivna ispovest Stolice: Oglasio se prvi put posle otkaza u Partizanu

Emotivna ispovest Stolice: Oglasio se prvi put posle otkaza u Partizanu

Nova 13.08.2022
Dosadašnji trener fudbalera Partizana Ilija Stolica, koji je smenjen posle eliminacije od kiparskog AEK-a u kvalifikacijama za Ligu Evrope, na veoma emotivan način oprostio se od crno-belih. On se obratio pisanim putem u izjavi dostavljenoj Tanjugu… »
Šibali su nas bočni vetrovi! Prva izjava Stolice posle otkaza u Partizanu: "Pričali su da sam kamikaza..."

Šibali su nas bočni vetrovi! Prva izjava Stolice posle otkaza u Partizanu: "Pričali su da sam kamikaza..."

Mondo 13.08.2022
Ilija Stolica imao je emotivno obraćanje posle otkaza u Partizanu. Ilija Stolica imao je emotivno obraćanje posle otkaza u Partizanu. Ilija Stolica više nije trener Partizana. Na njegovo mesto došao je Gordan Petrić, a način na koji je smenjen mu je… »
O pravoj suštini ljudskog bića, velikim snovima i uroti protiv Partizana: Ilija Stolica se oprostio od crno-belih

O pravoj suštini ljudskog bića, velikim snovima i uroti protiv Partizana: Ilija Stolica se oprostio od crno-belih

Srbija danas 13.08.2022
Emotivno. Ilija Stolica je smenjen sa klupe Partizana posle eliminacije od AEK-a u kvalifikacijama za Ligu Evrope, na emotivan način oprostio se od crno-belih. - Dragi Partizanovci, u ovim teškim trenucima osećam potrebu da vam se obratim i oprostim se… »
Stolica se emotivno oprostio od navijača: "Mnogo toga se urotilo protiv nas, šibali nas i bočni vetrovi"

Stolica se emotivno oprostio od navijača: "Mnogo toga se urotilo protiv nas, šibali nas i bočni vetrovi"

Telegraf 13.08.2022
Doskorašnji trener Partizana ističe da odlazi čistog obraza. Dosadašnji trener fudbalera Partizana Ilija Stolica, koji je smenjen posle eliminacije od kiparskog AEK-a u kvalifikacijama za Ligu Evrope, na emotivan način oprostio se od crno-belih. -… »
"Pustiću bradu i brkove i odoh u planinu!" Koliko Gordan Petrić voli Partizan? Ovaj snimak novog trenera će oduševiti…

"Pustiću bradu i brkove i odoh u planinu!" Koliko Gordan Petrić voli Partizan? Ovaj snimak novog trenera će oduševiti…

Večernje novosti 12.08.2022
GORDAN Petrić je novi trener Partizana, kluba u kome je stastavao i koji voli svim srcem, a jedan detalj iz istorije crno-belih će se naročito svideti "grobarima" sada kada je nekadašnji defanzivac kluba iz Humske postao novi šef stručnog štaba… »
Nikica Klinčarski: Plašim se za moj Partizan

Nikica Klinčarski: Plašim se za moj Partizan

Danas 12.08.2022
Jedna od fudbalskih legendi crno-belih ne miri se sa propadanjem kluba iz Humske. Eliminacija iz kvalifikacija za Ligu Evrope, momentalna smena trenera Ilije Stolice, verbalno nasilje dela navijača nad igračima posle remija sa AEK-om… stvari su na… »

Vesti dana »