Povezane vesti
Trodnevna žalost u Crnoj Gori povodom masovnog ubistva na Cetinju
Radio 021 13.08.2022
Vlada Crne Gore proglasila je trodnevnu žalost povodom masovnog ubistva na Cetinju. Dani žalosti su subota, nedelja i ponedeljak, 13, 14. i 15. avgust. Zastave će biti spuštene na pola koplja, na javnim mestima neće se održavati programi javnog… »
Zastave na pola koplja zbog masakra na Cetinju: Vlada donela odluku o trodnevnoj žalosti
Večernje novosti 13.08.2022
VLADA Crne Gore je na večerašnjoj telefonskoj sednici donela Odluku da, povodom stradanja građana i građanki Prestonice Cetinje i Crne Gore koji su tragično izgubili živote, proglasi trodnevnu žalost. Foto gov-me U skladu sa Odlukom Vlade dani žalosti su… »
Trodnevna žalost povodom tragedije na Cetinju
Danas 12.08.2022
U skladu sa Odlukom Vlade dani žalosti su subota, nedelja i ponedeljak, odnosno 13, 14 i 15. avgust 2022. godine. Povodom trodnevne žalosti, u skladu sa Zakonom o državnim simbolima i Danu državnosti, iz Vlade je saopšteno da će zastave biti spuštene na… »
Vesti dana »
SAD ne planiraju nove napade na Iran i preusmeravaju fokus na ekonomski pritisak
Naslovi.ai pre 38 minutajoš 46 povezanih
Kanada uzvraća udarac Trampu: Uvodi tarife "dolar za dolar" i carine do 50%
Blic pre 3 satajoš 39 povezanih
Lajović uspešan na startu kvalifikacija za glavni žreb US opena
Euronews pre 58 minutajoš 59 povezanih





