Povezane vesti

Prvo ubio decu, pa počeo da rešeta komšije: Ovo je hronologija masakra na Cetinju, krvavi pir trajao 45 minuta!

Prvo ubio decu, pa počeo da rešeta komšije: Ovo je hronologija masakra na Cetinju, krvavi pir trajao 45 minuta!

Kurir 13.08.2022
Cetinjanin Vuk Borilović juče je na Cetinju ubio 11 sugrađana, a ranio njih šest. Nadležni kažu da još utvrđuju zbog čega se Borilović (34) odlučio na taj “gnusan čin” i pozivaju na solidarnost sa porodicama žrtava. Telo napadača poslato… »
Hronologija masakra na Cetinju: Ubio decu, pa pucao na komšije skoro ceo sat

Hronologija masakra na Cetinju: Ubio decu, pa pucao na komšije skoro ceo sat

Nova 13.08.2022
U masakru kakav Balkan ne pamti Vučko Borilović (34) ubio je deset osoba u cetinjskom naselju Medovina. Krvavi pir počeo je u sopstvenom domu gde je ubio dve najmlađe žrtve - decu starosti osam i 11 godina, a nasumična ubistva okončana su kada je… »
Masakr na Cetinju: Pomahnitali Vučko zbog duga ubio iz karabina 11 ljudi! Ranio šestoro, stradala i deca!

Masakr na Cetinju: Pomahnitali Vučko zbog duga ubio iz karabina 11 ljudi! Ranio šestoro, stradala i deca!

Kurir 13.08.2022
Vučko Borilović (34) s Cetinja krenuo s lovačkom puškom u krvavi pir, posle potere pronađen mrtav. Vučko Borilović (34) likvidiran je juče po podne nakon što je u cetinjskom naselju Medovina ubio 11 ljudi, među kojima je navodno i nekoliko dece… »
"Pobio sam tvoju i moju familiju": Novi detalji krvavog pira Vuka Borilovića na Cetinju

"Pobio sam tvoju i moju familiju": Novi detalji krvavog pira Vuka Borilovića na Cetinju

Večernje novosti 13.08.2022
KRVAVI masakr koji se juče dogodio na Cetinju je zločin kakav se dugo nije desio na ovim prostorima. Foto: Društvene mreže "Pobio sam i tvoju i moju familiju." Ovako je pomahnitali Cetinjanin Vuk Borilović (34) saopštio svom podstanaru vest da je… »
Pobio sam ti familiju! Javio komšiji užasne vesti, pa nastavio da ubija po komšiluku! Cure jezivi detalji masakra na Cetinju

Pobio sam ti familiju! Javio komšiji užasne vesti, pa nastavio da ubija po komšiluku! Cure jezivi detalji masakra na Cetinju

Kurir 13.08.2022
Cetinjanin Vuk Borilović juče je na Cetinju ubio 11 sugrađana, a ranio njih šest. Dok je sejao smrt i strah kroz naselje Medovina, vriska, zapomaganja i zvuci paljbe iz karabina širili su se Prijestonicom. U dramatičnim trenucima, koji su potrajali… »
Zatirao porodice, ubio i ujaka! Novi detalji masakra na Cetinju

Zatirao porodice, ubio i ujaka! Novi detalji masakra na Cetinju

Večernje novosti 13.08.2022
NAKON što je ubio tročlanu porodicu Martinović među kojima dvoje dece od 11 i osam godina i njihovu majku, Vuk Borilović, otac troje dece upao je u kuću komšija Drecuna. Odmah je ubio Danijelu i Dimitrija Drecuna, a na pragu kuće i sina im Rajka… »
Objavljena imena ubijenih i ranjenih ljudi na Cetinju: Otkrivena i tačna hronologija stravičnog masakra

Objavljena imena ubijenih i ranjenih ljudi na Cetinju: Otkrivena i tačna hronologija stravičnog masakra

Telegraf 13.08.2022
Telo ubice poslato je obdukciju, nakon čega će biti potvrđeno kako je on sam stradao. Cetinjanin Vuk Borilović (34) juče je u centru ovog grada ubio deset sugrađana, a ranio njih šest. Tokom kravave drame u kojoj je ubio i dvoje maloletne dece… »

Vesti dana »