Povezane vesti

Konstrakta iskreno o svom poslu: Nisam nikakva pevačica

Konstrakta iskreno o svom poslu: Nisam nikakva pevačica

Nova 13.08.2022
Ana Đurić bila je ovogodišnja predstavnica Srbije na Evroviziji u Italiji, a njena pesma "In corpore sano" postala je pravi hit širom Evrope. Konstrakta je govorila o pažnji publike i medija koju ima nakon „Evrovizije“. Ona je istakla da joj… »
Sve to sada radi, ali ne znam dokle će: Konstrakta nikad iskrenija pred kamerama - Imam 43 godine, nikakva sam pevačica

Sve to sada radi, ali ne znam dokle će: Konstrakta nikad iskrenija pred kamerama - Imam 43 godine, nikakva sam pevačica

Mondo 13.08.2022
Konstrakta je priznala neke stvari i još jednom pokazala koliko je "normalna". Konstrakta je priznala neke stvari i još jednom pokazala koliko je "normalna". Umetnica Ana Đurić Konstrakta, koja je osim talentom za muziku, osvojila publiku i svojom… »
Konstrakta prestaje da se bavi muzikom? Pevačica nikad iskrenija o svom poslu: Nisam nikakva pevačica!

Konstrakta prestaje da se bavi muzikom? Pevačica nikad iskrenija o svom poslu: Nisam nikakva pevačica!

Kurir 13.08.2022
Pevačica Ana Đurić Konstrakta postala je pravi hit u svetu nakon plasmana na takmičenju "Evrovizija". Od trenutka kada se našla u prvih pet u finalu, što je prvi put nakon 10 godina, postala je glavna tema svih medija, a sada je otkrila kako se… »
"Nikakva sam pevačica": Konstrakta prestaje da se bavi muzikom? Umetnica priznaje: "Ne mogu da zamislim da me sve ovo zabavlja…

"Nikakva sam pevačica": Konstrakta prestaje da se bavi muzikom? Umetnica priznaje: "Ne mogu da zamislim da me sve ovo zabavlja…

Blic 13.08.2022
Pevačica Konstrakta, kojoj je pravo ime Ana Đurić, proletos je Srbiji, posle deset godina, obezbedila plasman u prvih pet u finalu "Evrovizije", a sad je priznala da nije sigurna koliko će joj biti interesantan javni posao i pažnja publike koje ima… »

Vesti dana »