Povezane vesti

VIDEO „Dobro jutro brate“: Zvezda Juventusa iznenadila Kostića na srpskom

VIDEO „Dobro jutro brate“: Zvezda Juventusa iznenadila Kostića na srpskom

Nova 13.08.2022
Topla dobrodošlica za novog igrača Juventusa. Srpski fudbalski reprezentativac Filip Kostić potpisao je ugovor sa Juventusom do 2026. godine, i poručio je da jedva čeka da zaigra u dresu „stare dame“ sa reprezentativnim kolegom Dušanom… »
Ovo bi mogao biti odlučujući korak za moju karijeru: Kostićeve prve reči po dolasku u Juventus, spomenuo i Vlahovića…

Ovo bi mogao biti odlučujući korak za moju karijeru: Kostićeve prve reči po dolasku u Juventus, spomenuo i Vlahovića…

Hot sport 13.08.2022
Novo poglavlje u njegovom životu. Filip Kostić je nakon potpisa za Juventus, postao još jedan srpski fudbaler u Seriji A. On će u Torinu ostati do 2026. godine, a u razgovoru za klupski kanal italijanskog giganta, istakao je da nije tbilo teško reći… »
Kostić poslao poruku navijačima Juventusa, govorio i o Dušanu Vlahoviću

Kostić poslao poruku navijačima Juventusa, govorio i o Dušanu Vlahoviću

Nova 13.08.2022
Srpski as oduševljen dolaskom u Torino. Srpski fudbalski reprezentativac Filip Kostić potpisao je danas ugovor sa Juventusom do 2026. godine, a za klupski kanal italijanskog tima poručio je da je napravio ključan korak u karijeri i da jedva čeka da i… »
Kostić - za Juventus je uvek pravo vreme: Razgovarao sam sa Vlahovićem, jedno me raduje

Kostić - za Juventus je uvek pravo vreme: Razgovarao sam sa Vlahovićem, jedno me raduje

Večernje novosti 13.08.2022
SRPSKI fudbalski reprezentativac Filip Kostić potpisao je danas ugovor sa Juventusom do 2026. godine, a za klupski kanal italijanskog tima poručio je da je napravio ključan korak u karijeri i da jedva čeka da i u dresu "stare dame" zaigra sa… »

Vesti dana »