Povezane vesti

Aleksandrovac u šoku: Momak se ubio pucnjem iz pištolja

Aleksandrovac u šoku: Momak se ubio pucnjem iz pištolja

Nova 13.08.2022
Beživotno telo mladića starog 25 godina nađeno je u putničkom vozilu na lokalnom putu kod Aleksandrovca. Prema nezvaničnim informacijama, mladić, čiji je identitet poznat „Novostima“ je iz sela Ploča kod Aleksandrovca, a samoubistvo je… »
"Zašto sam baš ja morao da te nađem onakvog": Tragedija u Aleksandrovcu: Mladić (25) se upucao iz pištolja, njegovo telo…

"Zašto sam baš ja morao da te nađem onakvog": Tragedija u Aleksandrovcu: Mladić (25) se upucao iz pištolja, njegovo telo…

Blic 13.08.2022
Telo mladića starog 25 godina nađeno je u putničkom vozilu na lokalnom putu kod Aleksandrovca. Prema nezvaničnim informacijama, mladić je iz sela Ploča kod Aleksandrovca, a samoubistvo je izvršio juče pucajući iz pištolja, a njegovo telo… »
Tragedija u Aleksandrovcu: Mladić (25) presudio sebi pucnjem iz pištolja, oružje mu nađeno u ruci

Tragedija u Aleksandrovcu: Mladić (25) presudio sebi pucnjem iz pištolja, oružje mu nađeno u ruci

Telegraf 13.08.2022
Navodno, njegovo telo pronašao je rođak u automobilu. Beživotno telo mladića starog 25 godina nađeno je u putničkom vozilu na lokalnom putu kod Aleksandrovca. Prema nezvaničnim informacijama, mladić je iz sela Ploča kod Aleksandrovca, a… »

Vesti dana »