Povezane vesti

Petrić promovisan: Došao sam da pomognem Partizanu

Petrić promovisan: Došao sam da pomognem Partizanu

Novi magazin 13.08.2022
Novi trener fudbalera Partizana Gordan Petrić izjavio je danas u Beogradu da "nije ničiji čovek" i da je odlučio da dođe u Humsku kako bi pokušao da pomogne klubu koji je u teškoj situaciji. "Ono što mogu da kažem u ovom trenutku je da Partizan… »
Petrić: Nisam ja ničiji čovek, sasvim mirno ulazim u posao

Petrić: Nisam ja ničiji čovek, sasvim mirno ulazim u posao

Sport klub 13.08.2022
Gordan Petrić predstavljen je u subotu kao novi trener Partizana. „Ne znam koliko fudbalska javnost u Srbiji zna, ja sam u dva navrata imao opciju da dođem da budem trener Partizana, ali se to iz nekih razloga nije desilo. Sada sam odlučio da… »
Partizan predstavio novog trenera: ‘Voleo bih da se ljudi vrate na naš stadion, navijači, bivši igrači!’ (foto) (video)

Partizan predstavio novog trenera: ‘Voleo bih da se ljudi vrate na naš stadion, navijači, bivši igrači!’ (foto) (video)

Hot sport 13.08.2022
Petrić zvanično na klupi crno-belih! Novi šef stručnog štaba Partizana je Gordan Petrić! Nekadašnji igrač i funkcioner crno-belih zvanično je predstavljen i promovisan na stadionu u Humskoj. Petrić je na klupi nasledio Iliju Stolicu, koji se… »
Da li Partizan vraća Adema Ljajića? Oglasio se novi trener! Petrić o transferima: Svi znaju šta nam je potrebno!

Da li Partizan vraća Adema Ljajića? Oglasio se novi trener! Petrić o transferima: Svi znaju šta nam je potrebno!

Mondo 13.08.2022
Gordan Petrić nema ništa protiv dolaska Adema Ljajića u Humsku. Gordan Petrić nema ništa protiv dolaska Adema Ljajića u Humsku. Partizan je predstavio svog novog trenera Gordana Petrića. Nekadašnji fudbaler Partizana sada je prvi čovek struke… »
Petrić promovisan u Humskoj: „Nisam vatrogasac, niti čovek uprave i Zečevića“

Petrić promovisan u Humskoj: „Nisam vatrogasac, niti čovek uprave i Zečevića“

Nova 13.08.2022
Novi trener Partizana Gordan Petrić predstavljen je na stadionu u Humskoj. Partizan je odmah posle odlaska Ilije Stolice našao zamenu, a Gordan Petrić kaže da nije stigao u Humsku „kao vatrogasac“. Tim se nalazi u lošem momentu, deveti je na… »
Predstavljen Petrić, postavio dva cilja - podizanje atmosfere i uživanje u igri!

Predstavljen Petrić, postavio dva cilja - podizanje atmosfere i uživanje u igri!

Sportske.net 13.08.2022
U pravo vreme u Partizan stiže neko ko bi mogao da ga spasi, a to je Gordan Petrić. Čovek koji obožava klub i koji se uvek nalazio tu kada je bilo potrebno, istakao je da će vreme pokazati koliko može da uradi. "Ne znam koliko je fudbalska javnost u… »
"Igračima ću prvo pokazati crvenu liniju" Gordan Petrić preuzeo Partizan: Neke stvari neću tolerisati

"Igračima ću prvo pokazati crvenu liniju" Gordan Petrić preuzeo Partizan: Neke stvari neću tolerisati

Večernje novosti 13.08.2022
FUDBALERI Partizana dobili su novog trenera, Gordan Petrić je danas zvanično preuzeo tu ulogu od Ilije Stolice i na predstavljanju u Humskoj poručio da je situacija vrlo ozbiljna, ali da će dati sve od sebe da pomogne crno-belima, pozavši sve kojima… »

Vesti dana »