Povezane vesti

Bio je borac herojske 125. Motorizovane brigade: Heroj sa Košara dobio struju posle osam godina, Saši je potrebna pomoć za…

Bio je borac herojske 125. Motorizovane brigade: Heroj sa Košara dobio struju posle osam godina, Saši je potrebna pomoć za…

Pravda 14.08.2022
Požrtvovani borac minobacačke jedinice, herojske 125. Motorizovane brigade u borbu je ušao posle završene vojne obuke. Sa Košara se kući vratio posle skoro dve godine. - Ja sam mislio da je to najcrnje što je moglo da mi se desi u životu. Tako sam… »
Borac sa Košara dobio struju posle osam godina, za borbu kroz život potrebna mu je pomoć

Borac sa Košara dobio struju posle osam godina, za borbu kroz život potrebna mu je pomoć

RTS 14.08.2022
"Graditelji mira" - boračko udruženje iz Kruševca, nagrađeno je srebrnom plaketom za najplemenitiji podvig prošle godine: Pokrenuli su još jednu akciju za pomoć saborcu sa Košara - Saši Stevanoviću. Požrtvovani borac minobacačke jedinice… »
Mislio sam da je rat nešto najcrnje, a onda mi je život bio sve teži: Hrabrom borcu sa Košara treba naša pomoć

Mislio sam da je rat nešto najcrnje, a onda mi je život bio sve teži: Hrabrom borcu sa Košara treba naša pomoć

Telegraf 14.08.2022
Saša je tek nedavno dobio struju, posle osam godina života u mraku. "Graditelji mira" - boračko udruženje iz Kruševca, nagrađeno je srebrnom plaketom za najplemenitiji podvig prošle godine: Pokrenuli su još jednu akciju za pomoć saborcu sa… »

Vesti dana »