Povezane vesti

Udali su me sa 14 godina, niko me nije pitao! Srpska pevačica sa 18 već bila u trećem braku - "Bila sam ljuta na život!"

Udali su me sa 14 godina, niko me nije pitao! Srpska pevačica sa 18 već bila u trećem braku - "Bila sam ljuta na život!"

Mondo 14.08.2022
Zlata Petrović otkrila detalje svog odrastanja. Zlata Petrović otkrila detalje svog odrastanja. Zlata Petrović nikada nije krila pojedine detalje iz svog emotivog života, te je tako nedavno priznala da i se zabavljala sa oženjenim muškarcima, a sada… »
Folkerka se prvi put udala sa 14, a sa 18 godina već bila u trećem braku

Folkerka se prvi put udala sa 14, a sa 18 godina već bila u trećem braku

Nova 14.08.2022
Pevačica Zlata Petrović se prvi put udala sa 14 godina veoma mlada je prvi put stala na "ludi kamen", dok je još bila maloletna. Kada je postala punoletna, već je bila u trećem braku. Zlata Petrović se prvi put udala sa 14 godina, i to za čoveka… »
Prvi put se udala sa 14 godina, a sa 18 je već bila u trećem braku: Folkerka otkrila da li su je roditelji prodali

Prvi put se udala sa 14 godina, a sa 18 je već bila u trećem braku: Folkerka otkrila da li su je roditelji prodali

Blic 14.08.2022
Pevačica Zlata Petrović veoma mlada je prvi put stala na "ludi kamen", dok je još bila maloletna. Kada je postala punoletna, već je bila u trećem braku. Zlata Petrović se prvi put udala sa 14 godina, i to za čoveka kog nije volela. To je učinila… »

Vesti dana »