Povezane vesti

Vulin tvrdi da iza navoda o prisluškivanju ruskih opozicionara stoji moćna služba

Vulin tvrdi da iza navoda o prisluškivanju ruskih opozicionara stoji moćna služba

Novi magazin 14.08.2022
Ministar unutrašnjih poslova Aleksandar Vulin odbacio je danas navode ruskog advokata Dimitrija Zahvatova o prisluškivanju ruskih opozicionih aktivista tokom njihovog prošlogodišnjeg skupa u Beogradu, navodeći da su te optužbe povezane sa… »
Moćna služba radi posao pred formiranje Vlade: Vulin o optužbi da je prisluškivao ruske opozicionare

Moćna služba radi posao pred formiranje Vlade: Vulin o optužbi da je prisluškivao ruske opozicionare

Sputnik 14.08.2022
Ministar unutrašnjih poslova Aleksandar Vulin izjavio je danas da će približavanje formiranja Vlade Srbije biti vidljivo po medijskim napadima na njega. "Niko iz Ministarstva unutrašnjih poslova nije prisluškivao rusku opoziciju, pa samim tim ni ja… »
Vulin se oglasio o špijuniranju Rusa novim teorijama zavere

Vulin se oglasio o špijuniranju Rusa novim teorijama zavere

Nova 14.08.2022
Ministar unutrašnjih poslova Aleksandar Vulin odbacio je navode advokata Dimitrija Zahvatova o prisluškivanju ruskih opozicionara u Beogradu, uz ocenu da je približavanje formiranja Vlade Srbije vidljivo po medijskim napadima na njega. „Кao što sam… »
Vulin: Mediji me napadaju zbog formiranja vlade, moćna služba radi svoj posao

Vulin: Mediji me napadaju zbog formiranja vlade, moćna služba radi svoj posao

N1 Info 14.08.2022
Ministar unutrašnjih poslova Aleksandar Vulin odbacio je navode advokata Dimitrija Zahvatova o prisluškivanju ruskih opozicionara u Beogradu, uz ocenu da je približavanje formiranja Vlade Srbije vidljivo po medijskim napadima na njega. „Кao što sam… »

Vesti dana »