Povezane vesti

Srpski reprezentativac štrajkuje, traži da mu dozvole prelazak u Romu

Srpski reprezentativac štrajkuje, traži da mu dozvole prelazak u Romu

Danas 14.08.2022
Srpski reprezentativac Saša Lukić odbio je da igra za Torino na meču prvog kola Serije A u kojem je njegov tim pobedio u gostima Moncu (2:1). Lukić je nezadovoljan odlukom uprave kluba da mu ne dozvoli prelazak u Romu, ali i zbog toga što mu nisu… »
Jurić o lukiću: Ovo je stvarno ozbiljna situacija i jesam ogorčen!

Jurić o lukiću: Ovo je stvarno ozbiljna situacija i jesam ogorčen!

Hot sport 14.08.2022
Veliku buru podigao je Saša Lukić, koji se požalio treneru Torina, Ivanu Juriću i zatražio da ne bude u timu za meč prvog kola na gostovanju protiv Monce. Naime, Lukić je prema pisanju Tutosporta nezadovoljan, jer mu nije ponuđen novi ugovor, pa… »
Srbin napravio haos u klubu, hrvat se oglasio! Trener progovorio o Saši: Ružan potez, ne znam čemu to posle šest godina!

Srbin napravio haos u klubu, hrvat se oglasio! Trener progovorio o Saši: Ružan potez, ne znam čemu to posle šest godina!

Mondo 14.08.2022
Ivan Jurić pričao je o Saši Lukiću posle pobede Torina u Monci. Ivan Jurić pričao je o Saši Lukiću posle pobede Torina u Monci. Saša Lukić napravio je haos u Torinu. Odbio je da putuje sa ekipom na gostovanje. Italijanski mediji tvrde da je… »
Hrvat se oglasio posle Lukićevog haosa: Ovo nisam očekivao, ružno je i senzacionalistički

Hrvat se oglasio posle Lukićevog haosa: Ovo nisam očekivao, ružno je i senzacionalistički

Sportal blic 14.08.2022
Ivan Jurić, trener Torina, oglasio se povodom situacije sa srpskim reprezentativcem Sašom Lukićem. Saša Lukić je proteklog vikenda iznenadio javnost nakon što je odlučio da ne otputuje sa svojom ekipom na gostovanje u Moncu, a kao razlog se navodi… »
„Ogorčen sam, ružno je i senzacionalno“: Trener Torina besan zbog poteza Lukića

„Ogorčen sam, ružno je i senzacionalno“: Trener Torina besan zbog poteza Lukića

Nova 14.08.2022
U Torinu sezona nije mogla da krene gore. Saša Lukić je prethodnog vikenda odbio da putuje sa timom na gostovanju Monci (2:1), navodno, jer je nezadovoljan što mu nije dozvoljeno da pređe u Romu. Lukić je novi kapiten Torina ove sezone, a očekivano… »
"Senzacionalno": Potez Srbina o kome bruji Italija, oglasio se i hrvatski trener

"Senzacionalno": Potez Srbina o kome bruji Italija, oglasio se i hrvatski trener

Večernje novosti 14.08.2022
Srpski reprezentativac i kapiten Torina Saša Lukić iznenadio je odlukom da odbije da putuje sa timom u Moncu na utakmicu prvog kola Serije A. Fotoarhiva VN Vezni fudbaler, kako se navodi, nije uspeo da se dogovori sa rukovodstvom kluba u vezi sa novim… »
I Piksi strepi, šta će biti sa Sašom Lukićem, ovo je problem, na stolu i dve ponude!

I Piksi strepi, šta će biti sa Sašom Lukićem, ovo je problem, na stolu i dve ponude!

Sportske.net 14.08.2022
Saša Lukić nije putovao sa ekipom u Moncu, Torino je pobedio, a kapiten i srpski reprezentativac je došao u sukob sa klubom oko novog ugovora. Naravno, Torino je osudio njegovo ponašanje, a posle pobede u Monci, paljbu je osuo i trener Jurić. "Uradio… »

Vesti dana »