Povezane vesti

Tuga na Cetinju, sahranjena Nataša sa sinovima! Muž se oprostio potresnim rečima: Hvala ti za sve, borila si se za njih

Tuga na Cetinju, sahranjena Nataša sa sinovima! Muž se oprostio potresnim rečima: Hvala ti za sve, borila si se za njih

Mondo 14.08.2022
Nataša Martinović i njena dva sina, prve su žrtve Vuka Borilovića, koji je u krvavom masakru ubio 10 ljudi, a ranio 6. Nataša Martinović i njena dva sina, prve su žrtve Vuka Borilovića, koji je u krvavom masakru ubio 10 ljudi, a ranio 6. Nataša… »
Sahranjeni Nataša, Mašan i Marko: Cetinje tuguje

Sahranjeni Nataša, Mašan i Marko: Cetinje tuguje

Telegraf 14.08.2022
Miloš Martinović oprostio se dirljivom porukom od supruge Nataše. Nataša Martinović i njena dva maloletna sina Mašan (11) i Marko (8) sahranjeni su danas na groblju u Bajicama kod Cetinja. Osim porodica Martinović i Pejović, kako je Natašino… »
"Hvala ti za sve.: Pokušala si da ih spasiš od ološa" Miloš se oprostio od zverski ubijenih supruge Nataše i sinova…

"Hvala ti za sve.: Pokušala si da ih spasiš od ološa" Miloš se oprostio od zverski ubijenih supruge Nataše i sinova…

Blic 14.08.2022
Miloš Martinović, suprug zverski ubijene Nataše i njihova dva maloletna sina, oprostio se od njih dirljivom porukom u čitulji. Od porodice Martinović, ali i ostalih žrtava pomahitalog masovnog ubice Vuka Borilovića oprostile su se porodice i… »
„Pokušala si da ih spasiš od ološa“: Milošev oproštaj od ubijene žene i sinova

„Pokušala si da ih spasiš od ološa“: Milošev oproštaj od ubijene žene i sinova

Nova 14.08.2022
"Hvala ti za sve što si uradila za Mašana i Marka. Pokušala si da ih spasiš od ološa koji vas je ubio ni krive ni dužne. Borila si se celoga života za njih i sada ste opet zajedno", reči su kojima se u Miloš Martinović oporistio od supruge… »
Moji anđeli, dolazim brzo kod vas. Čekajte me, volim vas: Poslednji opraštaji od ubijenih na Cetinju lome srce

Moji anđeli, dolazim brzo kod vas. Čekajte me, volim vas: Poslednji opraštaji od ubijenih na Cetinju lome srce

Telegraf 14.08.2022
Kao da se sva tuga ovog sveta sročila u rečima najbližih koji se poslednji put opraštaju od nedužno ubijenih ljudi na Cetinju. Poslednje reči koje su najbliži uputili stravično ubijenim ljudima na Cetinju čitaju se s knedlom u grlu, dok osećate… »

Vesti dana »