Povezane vesti

"Čula sam vrisak, tada je napao sestre Radunović": Mila i Aleksandra zajedno su živele i zajedno otišle u smrt u krvavom…

"Čula sam vrisak, tada je napao sestre Radunović": Mila i Aleksandra zajedno su živele i zajedno otišle u smrt u krvavom…

Blic 14.08.2022
"Čula sam viku i vrisak. Mislim da je tada napao sestre Radunović". Ovim rečima započinje priču prva komšinica Vuka Borilovića koji je u petak, 12. avgusta, u zaseoku Medovine na Cetinju ubio desetoro ljudi - među kojima i dvoje dece, a ranio… »
Sahranjene žrtve MASAKRA NA CETINJU: Građani u suzama na večni počinak ispratili članove porodice, komšije i prijatelje…

Sahranjene žrtve MASAKRA NA CETINJU: Građani u suzama na večni počinak ispratili članove porodice, komšije i prijatelje…

Blic 14.08.2022
Žrtve masakra na Cetinju sahranjene su danas, a veliki broj građana došao je da na večni počinak Natašu Martinović i njena dva sina - Mašana i Marka, Milana Mitrovića, Gorana Đurišića, Danicu, Dimitrija i Rajka Drecuna, ali i sestre Aleksandru… »
Ne čuje se glas slavuja zoru da najavi: Na Cetinju muk - danas komemorativna sednica povodom nezapamćene tragedije

Ne čuje se glas slavuja zoru da najavi: Na Cetinju muk - danas komemorativna sednica povodom nezapamćene tragedije

Srbija danas 14.08.2022
Komemorativna sednica povodom tragičnih događaja na Cetinju biće održana danas u 10 sati, najavljeno je iz gradske uprave. Komemorativna sednica će biti održana u Vladinom domu na Cetinju. Na sednici će govoriti gradonačelnik Cetinja Nikola… »
Zločin na Cetinju seća na masakr u Jabukovcu: Nikola ubio 9 komšija i rođaka

Zločin na Cetinju seća na masakr u Jabukovcu: Nikola ubio 9 komšija i rođaka

Nova 14.08.2022
Zločin na Cetinju, kada je Vuk Borilović hicima iz puške ubio 10 osoba, među kojima su i dva maloletna deteta, podsetio je srpsku javnost na stravični masakr u Jabukovcu. Tog 7. jula 2007. godine, Nikola Radosavljević je u selu Jabukovac ubio devet… »
"Čula sam viku i vrisak, mislim da je to bilo kada je napao sestre": Komšinica o pohodu ubice na Cetinju

"Čula sam viku i vrisak, mislim da je to bilo kada je napao sestre": Komšinica o pohodu ubice na Cetinju

Telegraf 14.08.2022
- Od straha nisam ni do prozora prišla, jer su pucnji bili na svakih dva, tri minuta - ispričala je komšinica. "Čula sam viku i vrisak. Mislim da je tada napao sestre Radunović". Ovim rečima započinje priču prva komšinica Vuka Borilovića koji je… »
Održana komemoracija žrtvama masakra na Cetinju

Održana komemoracija žrtvama masakra na Cetinju

RTV Novi Pazar 14.08.2022
Povodom masakra koji se u petak dogodio na Cetinju, kada je ubijeno 11 osoba, danas je u Vladinom domu na Cetinju održana komemorativna sjednica žrtvama. Komemoracija je počela minutom ćutanja za žrtve, a poručeno je da Cetinje nije samo u svom… »
Sahranjeni majka i dva sina ubijeni u napadu na Cetinju

Sahranjeni majka i dva sina ubijeni u napadu na Cetinju

Danas 14.08.2022
Nataša Martinović i njena dva maloletna sina, ubijeni u napadu na Cetinju, sahranjeni su danas popodne, prenose Večernje novosti. Osim članova porodice ubijenih, sahrani su prisustvovali i mnogi građani Cetinja, kao i gradonačelnik Nikola… »
Crna Gora posle zločina: Molba da se ne tereti čovek koji je usmrtio napadača – „Bio je to herojski čin“

Crna Gora posle zločina: Molba da se ne tereti čovek koji je usmrtio napadača – „Bio je to herojski čin“

Danas 14.08.2022
Dva dana posle strašnog zločina u crnogorskom gradu Cetinju, kada je napadač ubio 10 ljudi, među kojima dvoje dece, a šestoro ranio, još se utvrđuje kako je on usmrćen. Ubijeni su i majka i njeno dvoje dece koji su živeli kao podstanari u kući… »
„Oslobodite čoveka koji je zaustavio krvavi pir“: Molba ožalošćenih sa komemoracije na Cetinju

„Oslobodite čoveka koji je zaustavio krvavi pir“: Molba ožalošćenih sa komemoracije na Cetinju

Sputnik 14.08.2022
Posle komemorativne sednice danas u Vladinom domu na Cetinju, Tiodor Radunović, čija su dva člana porodice ubijena, obratio se predstavnicima vlasti sa molbom da Cetinjanin, koji je pucao u ubicu Vuka Borilovića, bude oslobođen odgovornosti i da ga… »
"Da deca ne ostanu drugi put bez oca" Izgubio dve sestre u masakru, moli policiju da ne goni ubicu Borilovića (video)

"Da deca ne ostanu drugi put bez oca" Izgubio dve sestre u masakru, moli policiju da ne goni ubicu Borilovića (video)

Srbija danas 14.08.2022
Posle komemorativne sednice danas u Vladinom domu na Cetinju, Tiodor Radunović, čija su dva člana porodice ubijena, obratio se predstavnicima vlasti sa molbom da Cetinjanin, koji je pucao u ubicu Vuka Borilovića, bude oslobođen i da ga nadležni ne… »
Masakri koji su potresli CG: Dečak ubio porodicu, Kosta devet komšija iz sela

Masakri koji su potresli CG: Dečak ubio porodicu, Kosta devet komšija iz sela

Nova 14.08.2022
U Crnoj Gori se u novijoj istoriji nekoliko puta dogodilo da budu počinjena masovna ubistva, u kojima su stradale i čitave porodice, ali nikada ovakvo kao juče na Cetinju. Nikada se u novijoj istoriji Crne Gore nije dogodilo masovno ubistvo kao na… »

Vesti dana »