Povezane vesti

“Sve je to s**nje, mi da se zabavljamo a Novaku zabrana”: Džon Mekinro želi Đokovića na US openu, podigao glas protiv…

“Sve je to s**nje, mi da se zabavljamo a Novaku zabrana”: Džon Mekinro želi Đokovića na US openu, podigao glas protiv…

Sportal blic 14.08.2022
Legendarni američki teniser, Džon Mekinro, prokomentarisao je sve izvesniji izostanak Novaka Đokovića sa predstojećeg US opena. Iako su jutros stigle ohrabrujuće vesti koje daju nadu da bismo Novaka ipak mogli da vidimo na Grend slemu u Njujorku, za… »
„Nisu mi tražili dokaz o vakcinaciji“: Šta to znači Novaku?

„Nisu mi tražili dokaz o vakcinaciji“: Šta to znači Novaku?

Sport klub 14.08.2022
Francuski novinar Kventan Mojne javio se iz Sjedinjenih Američkih Država sa zanimljivom porukom za Novaka Đokovića. Naime, Mojneu na ulasku u SAD nisu tražili dokaz o vakcinaciji protiv koronavirusa što je u protekle dve i po godine bila standardna… »
Novaku odškrinuta vrata US opena, čuveni novinar iz ličnog iskustva: Ovo je dobra vest za Đokovića, da li su već počela…

Novaku odškrinuta vrata US opena, čuveni novinar iz ličnog iskustva: Ovo je dobra vest za Đokovića, da li su već počela…

Sportal blic 14.08.2022
Novak Đoković, srpski teniser, prema važećim propisima ne može da putuje u SAD i takmiči se na US openu, pošto nije vakcinisan protiv virusa korona. Mnogo je onih koji apeluju na vlasti u SAD da Novaku daju izuzeće ili ublaže mere za strane… »
Ima nade za Novakovo učešće na US openu: Francuzu na ulasku u SAD nisu tražili potvrdu o vakcinaciji

Ima nade za Novakovo učešće na US openu: Francuzu na ulasku u SAD nisu tražili potvrdu o vakcinaciji

Euronews 14.08.2022
Ima nade za Novaka Đokovića da zaigra na predstojećem US openu! Ovu informaciju preneo je ugledni teniski novinar "L' ekipa" Kventin Mone, koji se javio iz Njujorka i rekao da mu pri dolasku u SAD niko nije tražio potvrdu o vakcinaciji! "Došao sam u… »
Teniska legenda o nastupu Đokovića na US openu: Sve ovo je frustrirajuće

Teniska legenda o nastupu Đokovića na US openu: Sve ovo je frustrirajuće

Sportal blic 14.08.2022
Džon Mekinro, teniska legenda i komentator, govorio je o situaciji vezanoj za Novaka Đokovića i tretmanu koji ima. Srpski teniser neće moći da uđe u SAD jer nije vakcinisan, te će iz tog razloga propustiti još jedan grend slem u sezoni, nakon što… »

Vesti dana »