Povezane vesti

„Na velikom odmoru gram kokaina“: Željko Vasić opleo po kolegama i novoj muzici

„Na velikom odmoru gram kokaina“: Željko Vasić opleo po kolegama i novoj muzici

Nova 14.08.2022
Željko Vasić važi za jednog od najboljih pop pevača na ovim prostorima, pa je obeležio jednu epohu ovog muzičkog žanra dok još stvara kvalitetne hitove. Pevač je ostao dosledan svom stilu, pa nema lepo mišljenje o novokomponovanoj muzici i ne… »
Sete me se kad pravim koncert, hoće besplatne karte! Željko surovo o kolegama i modernoj muzici - "Omladina se drogira"

Sete me se kad pravim koncert, hoće besplatne karte! Željko surovo o kolegama i modernoj muzici - "Omladina se drogira"

Mondo 14.08.2022
Popularni pevač Željko Vasić istakao je da nema lepo mišljenje o novokomponovanoj muzici. Popularni pevač Željko Vasić istakao je da nema lepo mišljenje o novokomponovanoj muzici. Željko Vasić više od 20 godina prisutan je na domaćoj sceni, a… »
"Kada pravim koncert svi me se sete, hoće besplatne karte" Naš pevač bez dlake na jeziku o kolegama: "Ne smeju da pevaju ono…

"Kada pravim koncert svi me se sete, hoće besplatne karte" Naš pevač bez dlake na jeziku o kolegama: "Ne smeju da pevaju ono…

Blic 14.08.2022
Željko Vasić važi za jednog od najboljih pop pevača na ovim prostorima, a nema lepo mišljenje o novokomponovanoj muzici i ne namerava da se prikloni tom modernom stilu. Pevač za “Super TV” kaže da ne vidi razlog zbog čega narod toliko voli… »

Vesti dana »