Povezane vesti

Razvodi se pevač metalike! Žena ga izbacila iz kuće, papire za raskid braka podneli u tajnosti - Dotakao sam dno!

Razvodi se pevač metalike! Žena ga izbacila iz kuće, papire za raskid braka podneli u tajnosti - Dotakao sam dno!

Mondo 14.08.2022
Pevač i gitarista popularne gupe Metalika Džejms Hetfild razvodi se od supruge Frančeske. Pevač i gitarista popularne gupe Metalika Džejms Hetfild razvodi se od supruge Frančeske. Kako prenose strani mediji oni su odluku o razvodu doneli još… »
Razvodi se Džejms Hetfild iz Metalike! Pevač je ovako pričao: Žena me izbacila iz kuće, živeo sam negde sam, nisam to…

Razvodi se Džejms Hetfild iz Metalike! Pevač je ovako pričao: Žena me izbacila iz kuće, živeo sam negde sam, nisam to…

Kurir 14.08.2022
Slavni pevač i gitarista Metalike, Džejms Hetfild i supruga Frančeska Hetfild odlučili su da se razvedu. Izvori bliski paru ispričali su za TMZ da je Džejms podneo dokumentaciju u Koloradu početkom ove godine i da je kraj njihovog braka jednostavno… »
Razvodi se Džejms Hetfild: Žena me izbacila iz kuće, živeo sam negde sam

Razvodi se Džejms Hetfild: Žena me izbacila iz kuće, živeo sam negde sam

Nova 14.08.2022
Slavni pevač i gitarista Metalike, Džejms Hetfild i njegova supruga Frančeska Hetfild odlučili su da se razvedu nakon 25 godina braka. Džejms podneo potrebnu dokumentaciju za razvod u Koloradu početkom ove godine, a kraj njihovog braka nije… »

Vesti dana »