Povezane vesti

Kapitenu, s poštovanjem

Kapitenu, s poštovanjem

Danas 15.08.2022
Svestan sam da je priča o odluci selektora košarkaške reprezentacije Srbije, Svetislava Pešića, da sa spiska igrača na koje računa za predstojeće mečeve u kvalifikacijama za Svetsko prvenstvo i za šampionat Evrope „precrta“ Miloša… »
Pešić o Teodosiću: Nisam mogao da mu ponudim status u reprezentaciji kao do sada

Pešić o Teodosiću: Nisam mogao da mu ponudim status u reprezentaciji kao do sada

Politika 15.08.2022
„Što se tiče Tea, obavljen je dobar razgovor. Moja odluka nije laka, ne samo zato što je dugo u reprezentaciji, već za svakoga nije laka. On je bio iznenađen, ali to je sastavni deo života i sporta. Rekao sam mu da ne mogu, nakon ovoga što sam… »
Posle Tea, Srbija ima dvojicu kapitena!

Posle Tea, Srbija ima dvojicu kapitena!

Sportske.net 15.08.2022
Selektor košarkaša Srbije Svetislav Pešić detaljno je analizirao situaciju u ekipi pred Evrobasket. Naravno da je goruća tema bio Miloš Teodosić, a ubrzo za tim je Pešić otkrio i da će ekipa imati dvojicu kapitena, a to će biti Bjelica i… »
Svetislav Pešić se obratio naciji: Selektor odagnao sve dileme - poznato zašto je Miloš Teodosić precrtan

Svetislav Pešić se obratio naciji: Selektor odagnao sve dileme - poznato zašto je Miloš Teodosić precrtan

Večernje novosti 15.08.2022
SELEKTOR košarkaške reprezentacije Srbije Svetislav Pešić danas je održao dugo očekivanu konferenciju za medije pred predstojeće košarkaško prvenstvo Evrope. Foto: Petar Milosevic Popularni "Kari" tako je prvi put izašao pred novinare nakon što… »
Srbija dočekuje Grčku za 10 dana: Karte brzo planule, sada je vreme da obezbedite svoju!

Srbija dočekuje Grčku za 10 dana: Karte brzo planule, sada je vreme da obezbedite svoju!

Hot sport 15.08.2022
Očekuje nas zanimljiv susret. Selektor košarkaške reprezentacije Srbije Svetislav Pešić, danas je održao konferenciju za štampu, pred put u Sloveniju, gde će se Orlovi, u prijateljskom susretu, nadmetati sa domaćinom 17. avgusta. Prvi deo… »
Patrijarh srpski Porfirije poželeo sreću košarkaškoj reprezentaciji Srbije

Patrijarh srpski Porfirije poželeo sreću košarkaškoj reprezentaciji Srbije

N1 Info 15.08.2022
Njegova svetost Patrijarh srpski gospodin Porfirije posetio je u ponedeljak trening košarkaške reprezentacije Srbije – izabranicima i stručnom štabu selektora Svetislava Pešića patrijarh je poželeo mnogo sreće i uspeha u presdstojećim… »
Patrijarh srpski Porfirije poželeo sreću Kariju i „Orlovima“

Patrijarh srpski Porfirije poželeo sreću Kariju i „Orlovima“

Sport klub 15.08.2022
Njegova svetost Patrijarh srpski gospodin Porfirije posetio je u ponedeljak trening košarkaške reprezentacije Srbije – izabranicima i stručnom štabu selektora Svetislava Pešića patrijarh je poželeo mnogo sreće i uspeha u presdstojećim… »
Pešić otvoreno o Teu, Bjelici, uvredama, kapitenima…

Pešić otvoreno o Teu, Bjelici, uvredama, kapitenima…

Sport klub 15.08.2022
Selektor košarkaške reprezentacije Srbije Svetislav Pešić rekao je da je odluka da Miloš Teodosić ne ide na Evrobasket isključivo košarkaška i da je obavio dobar razgovor sa dosadašnjim kapitenom. Takođe, rekao je i da povređeni Nemanja… »
Bili su deo pešićevog plana, a Srbija bez njih mora po zlato: Strašna petorka već otpala sa selektorovog spiska!

Bili su deo pešićevog plana, a Srbija bez njih mora po zlato: Strašna petorka već otpala sa selektorovog spiska!

Mondo 15.08.2022
Košarkašku reprezentaciju Srbije čekaju dva meča kvalifikacija za Mundobasket, pa zatim Evropsko prvenstvo na kojem tim želi zlato! Ali, već znamo da ćemo biti oslabljeni na tim susretima! Košarkašku reprezentaciju Srbije čekaju dva meča… »
Pešić o Teodosiću: Okrećem se igračima koji mogu više da daju, imam bolje igrače od njega

Pešić o Teodosiću: Okrećem se igračima koji mogu više da daju, imam bolje igrače od njega

Danas 15.08.2022
„Rekao sam mu da ne mogu da mu ponudim status koji je nekad imao i mesto koje je imao u timu. Okrećem se igračima koji mogu više da daju. Imam bolje igrače od njega“, objasnio je selektor košarkaške reprezentacije Srbije Svetislav Pešić svoju… »
Pešić: Svi smo se složili da novi kapiteni budu Bjelica i Lučić

Pešić: Svi smo se složili da novi kapiteni budu Bjelica i Lučić

Danas 15.08.2022
Selektor košarkaške reprezentacije Srbije Svetislav Pešić izjavio je da je već odlučeno da će umesto Miloša Teodosića kapiteni nacionalnog tima biti Nemanja Bjelica i Vladimir Lučić. „Prvo kapiteni su određeni: Lučić i Bjelica, to je moja… »
Pešić po prvi put o Teodosiću: Evo šta je imao da kaže! (video)

Pešić po prvi put o Teodosiću: Evo šta je imao da kaže! (video)

Hot sport 15.08.2022
U toku je konferencija za štampu selektora Košarkaške reprezentacije Srbije, Svetislava Pešića, a svima najzanimljivije pitanje bilo je o otpuštanju Miloša Teodosića. „Naravno tokom priprema morali smo da donosimo i neke odluke koje se ticu… »
Na uvrede i kritike sam navikao, ali nikog nisam oterao! Pešić saopštio na koga računa i otkrio dvojicu koji menjaju Tea

Na uvrede i kritike sam navikao, ali nikog nisam oterao! Pešić saopštio na koga računa i otkrio dvojicu koji menjaju Tea

Mondo 15.08.2022
Selektor Srbije Svetislav Pešić saopštio je na koga računa za nastavak kvalifikacija za Svetsko prvenstvo i za Eurobasket, ali je pričao i o Milošu Teodosiću, Nemanji Bjelici, Aleksi Avramoviću... Selektor Srbije Svetislav Pešić saopštio je na… »
Selektor malo i o košarci: Slovenija da vidimo gde smo, ne razmišljam o EP već o Grčkoj i Turskoj

Selektor malo i o košarci: Slovenija da vidimo gde smo, ne razmišljam o EP već o Grčkoj i Turskoj

Euronews 15.08.2022
Selektor muške košarkaške reprezentacije Srbije Svetislav Pešić izjavio je danas da u ovom trenutku ne razmišlja o Evropskom prvenstvu, već o mečevima protiv Grčke i Turske u drugom krugu kvalifikacija za Svetsko prvenstvo 2023. godine. Srbija… »
Srbija ima dva kapitena: „To je bila moja želja, ali i želja igrača“

Srbija ima dva kapitena: „To je bila moja želja, ali i želja igrača“

Nova 15.08.2022
Otpisivanjem Teodosića mesto kapitena je ostalo upražnjeno, ali je sada rešena i ta dilema Selektor košarkaške reprezentacije Srbije Svetislav Pešić otkrio je pred prijateljski meč sa Slovenijom ko će biti novi kapiteni „orlova“. Doskorašnji… »
VIDEO Pešić prvi put o Teodosiću, povredi Bjelice i novim kapitenima Srbije

VIDEO Pešić prvi put o Teodosiću, povredi Bjelice i novim kapitenima Srbije

Nova 15.08.2022
Prošlo je nedelju dana nagađanja o stanju u reprezentaciji Srbije, a došao je trenutak da selektor Svetislav Pešić progovori o svemu. Od 13.30 će se Pešić obratiti javnosti po prvi put od okupljanja reprezentacije. Miloš Teodosić je precrtan sa… »
Pešić o Teodosiću: Moja odluka, imam bolje igrače; Bjelica ne putuje u Sloveniju

Pešić o Teodosiću: Moja odluka, imam bolje igrače; Bjelica ne putuje u Sloveniju

RTV 15.08.2022
BEOGRAD - Selektor muške košarkaške reprezentacije Srbije Svetislav Pešić izjavio je danas da njegova odluka da Miloš Teodosić ne bude u nacionalnom timu u drugom krugu kvalifikacija za Svetsko prvenstvo i predstojeće Evropsko prvenstvo. "Što se… »
Selektor strepi zbog Bjelice - Dani će odlučivati!

Selektor strepi zbog Bjelice - Dani će odlučivati!

Sportske.net 15.08.2022
Povreda Nemanje Bjelica izazvala je veliku strepnju u srpskoj košarkaškoj javnosti. NBA šampion sa Golden Stejtom nezgodno je stao na prvoj pripremnoj utakmici pred Evrobasket protiv Crne Gore, ali još uvek nije pooznato kolika ga pauza čeka… »
Pešić nikog nije precrtao - Ovo je sastav Srbije za Evrobasket u ovom trenutku!

Pešić nikog nije precrtao - Ovo je sastav Srbije za Evrobasket u ovom trenutku!

Sportske.net 15.08.2022
Očekivalo se da će selektor reprezentacije Srbije Svetislav Pešić na današnjoj konferenciji za medije skratiti spisak reprezentativavaca za predstojeći Evrobasket i dve utakmice kvalifikacija za Svetsko prvenstvo, umesto toga dobili smo krajnje… »
Pešić objasnio zašto je precrtao Teodosića

Pešić objasnio zašto je precrtao Teodosića

Vesti online 15.08.2022
Miloš Teodosić je pre nekoliko dana završio učešće u reprezentaciji jer mu je Svetislav Pešić rekao da želi da računa na druge igrače na njegovoj poziciji. Takođe je rekao da je postojala opcija da Teo ide na Evrobasket i da tamo bude rezerva… »
Selektor Srbije odabrao novog kapitena: Sve je iznenadio! (video)

Selektor Srbije odabrao novog kapitena: Sve je iznenadio! (video)

Hot sport 15.08.2022
Dotakao se Svetislav Pešić na konferenciji za štampu i Nemanje Bjelice i njegove povrede, kao i o tome ko će biti novi kapiten reprezentacije Srbije. „Bjelica je loše stao i on ne zna kako se povredio. Stavljen je u mirovanje, neće putovati sa… »
Pešić: Iskreno sam Teodosiću rekao da imam boljih igrača od njega za tu poziciju

Pešić: Iskreno sam Teodosiću rekao da imam boljih igrača od njega za tu poziciju

Sportski žurnal 15.08.2022
Bivši kapiten nije deo planova za Evropsko prvenstvo. Miloš Teodosić neće biti član selekcije na Evropskom prvenstvu. Kako i zašto? Odgovor je dao selektor Svetislav Pešić: - Vidim da odluka izazvala različite stavove i komentare. Prvi put mi se… »
Pešić otvoreno o svemu, stavio je tačku na spekulacije o Teodosiću: Ne dotiču me uvrede javnosti, ovo mi se prvi put…

Pešić otvoreno o svemu, stavio je tačku na spekulacije o Teodosiću: Ne dotiču me uvrede javnosti, ovo mi se prvi put…

Sportal blic 15.08.2022
Posle nedelju dana tišine, Svetislav Pešić obratio se javnosti i obelodanio zašto ne računa na Miloša Teodosića. Prošlog ponedeljka, Miloš Teodosić precrtan je sa spiska reprezentacije Srbije pred kvalifikacije za Svetsko prvenstvo i Eurobasket… »
Pešić: Pogrešno ste informisani o Teodosiću, nije mogao da ima status kao do sada

Pešić: Pogrešno ste informisani o Teodosiću, nije mogao da ima status kao do sada

RTS 15.08.2022
Selektor košarkaške reprezentacije Srbije Svetislav Pešić potvrdio je na konferenciji za medije da je iz tima izostavio Miloša Teodosića. Pešić je istakao da mu se prvi put dogodilo da su mediji preneli da je Teodosić precrtan, a da on nije… »
Pešić: Nisam mogao Teu da ponudim isti status kao do sada

Pešić: Nisam mogao Teu da ponudim isti status kao do sada

Sport klub 15.08.2022
Miloš Teodosić je pre nekoliko dana završio učešće u reprezentaciji jer mu je Svetislav Pešić rekao da želi da računa na druge igrače na njegovoj poziciji. Takođe je rekao da je postojala opcija da Teo ide na Evrobasket i da tamo bude rezerva… »
Pisali ste da je Teodosić odstranjen... Pešić prvi put progovorio o kapitenu Srbije: Ovo je istina!

Pisali ste da je Teodosić odstranjen... Pešić prvi put progovorio o kapitenu Srbije: Ovo je istina!

Mondo 15.08.2022
Svetislav Pešić je pred medijima danas odgovarao na mnoga pitanja, između ostalog i na "goruću temu" u prethodnih sedam dana - gde je Miloš Teodosić? Svetislav Pešić je pred medijima danas odgovarao na mnoga pitanja, između ostalog i na "goruću… »
Bjelica povredio list, u nedelju će se više znati

Bjelica povredio list, u nedelju će se više znati

Sport klub 15.08.2022
Selektor Svetislav Pešić je u ponedeljak na konferenciji za medije govorio o Nemanji Bjelici koji se povredio u utakmici sa Crnom Gorom. Još uvek se ne zna hoće li novi igrač Fenerbahčea i novi kapiten reprezentacije igrati na Evrobasketu. Nemanja… »
Pešić: Nisam mogao Teu da ponudim isti status kao do sada

Pešić: Nisam mogao Teu da ponudim isti status kao do sada

N1 Info 15.08.2022
Miloš Teodosić je pre nekoliko dana završio učešće u reprezentaciji jer mu je Svetislav Pešić rekao da želi da računa na druge igrače na njegovoj poziciji. Takođe je rekao da je postojala opcija da Teo ide na Evrobasket i da tamo bude rezerva… »
"To je moja želja i želja igrača": Pešić otkrio ko će naslediti Miloša Teodosića u ulozi kapitena

"To je moja želja i želja igrača": Pešić otkrio ko će naslediti Miloša Teodosića u ulozi kapitena

Sportal blic 15.08.2022
Selektor košarkaša Srbije Svetislav Pešić najavio je da će kapiteni u narednom periodu biti Nemanja Bjelica i Vladimir Lučić. - Kapiteni su određeni, to su Lučić i Bjelica, to je moja želja i želja igrača. Imaćemo dva kapitena - rekao je… »
Srbija ima novog kapitena - ovo niko nije očekivao: Pešić uradio nešto neobično, dvojica menjaju Teodosića!

Srbija ima novog kapitena - ovo niko nije očekivao: Pešić uradio nešto neobično, dvojica menjaju Teodosića!

Mondo 15.08.2022
Umesto dosadašnjeg kapitena Miloša Teodosića - Srbija će ubuduće imati dvojicu. Umesto dosadašnjeg kapitena Miloša Teodosića - Srbija će ubuduće imati dvojicu. Miloš Teodosić je jedini koji je do sada "ispao" sa spiska reprezentacije Srbije za… »
Pešić objasnio sve o bjelici - "on ostaje ovde": Nemanja dobio veliku ulogu, ali povreda može sve da pokvari!

Pešić objasnio sve o bjelici - "on ostaje ovde": Nemanja dobio veliku ulogu, ali povreda može sve da pokvari!

Mondo 15.08.2022
Detalji povrede Nemanje Bjelice, koji je neizvestan za Evropsko prvenstvo. Detalji povrede Nemanje Bjelice, koji je neizvestan za Evropsko prvenstvo. Selektor Srbije Svetislav Pešić oglasio se na konferenciji za novinare. Čovek koji će Srbiju voditi… »
VIDEO Pešić: Teodosić je bio iznenađen, imam bolje igrače od njega

VIDEO Pešić: Teodosić je bio iznenađen, imam bolje igrače od njega

Nova 15.08.2022
Selektor je konačno progovorio o pitanju koje je interesovalo sve koji prate košarku u Srbiji Selektor reprezentacije Srbije Svetislav Pešić održao je konferenciju za medije, na kojoj je otkrio zbog čega je „otpisao“ Miloša Teodosića pred… »
Pešić do kraja čeka sa konačnim spiskom igrača: Selekcija se još pravi, svi imaju šansu

Pešić do kraja čeka sa konačnim spiskom igrača: Selekcija se još pravi, svi imaju šansu

Sportal blic 15.08.2022
Konačni spisak igrača na koje će računati u kvalifikacijama za Svetsko prvenstvo i na šampionatu Evrope selektor Svetislav Pešić još nije spreman da saopšti. „Orlovi“ će 25. avgusta igrati sa Grčkom, a tri dana kasnije sa Turskom u… »
N1 Studio Live (15.8.2022)

N1 Studio Live (15.8.2022)

N1 Info 15.08.2022
Poljoprivrednici i danas blokiraju puteve. Čekaju rezultate novog sastanka sa premijerkom Anom Brnabić. Svi prethodni sastanici nisu dali rezulatate, pa su zato poljoprivrednici već sedmi dan na ulicama. Danas bi mogli da saznamo i zašto Miloš… »
Nema Tea, ko će biti novi lider Srbije? "Niko se do kraja ne može zameniti, kao što nisu mogli ni Bodiroga, Saša…

Nema Tea, ko će biti novi lider Srbije? "Niko se do kraja ne može zameniti, kao što nisu mogli ni Bodiroga, Saša…

Sportal blic 15.08.2022
Selektor Svetislav Pešić uveren je da Srbija ima igrače koji su spremni da iznesu teret velikih utakmica. Košarkašku javnost šokirala je vest da Miloš Teodosić neće više biti deo nacionalnog tima. Pešić je u ponedeljak na konferenciji za… »
„Bjelica neće putovati sa ekipom, videćemo nakon snimka kako se oseća“

„Bjelica neće putovati sa ekipom, videćemo nakon snimka kako se oseća“

Nova 15.08.2022
Problemi za Srbiju, ali i dalje postoji nada da će Bjelica biti spreman za ključne mečeve Košarkaška reprezentacija Srbije pobedila je Crnu Goru sa 82:73 u prijateljskom meču, ali je ostala bez Nemanje Bjelice koji se povredio. Selektor Svetislav… »
Ko posle Tea? Pešić otkrio da Srbija ima dva kapitena

Ko posle Tea? Pešić otkrio da Srbija ima dva kapitena

Večernje novosti 15.08.2022
Selektor muške košarkaške reprezentacije Srbije Svetislav Pešić izjavio je da će novi kapiteni biti Vladimir Lučić i Nemanja Bjelica. Foto: Petar Milosevic Dosadašnji kapiten Srbije Miloš Teodosić neće biti u timu u kvalifikacijama za Svetsko… »
Drama se nastavlja: Nemanja Bjelica ne putuje u Sloveniju, a da li će na EP...

Drama se nastavlja: Nemanja Bjelica ne putuje u Sloveniju, a da li će na EP...

Večernje novosti 15.08.2022
Selektor muške košarkaške reprezentacije Srbije Svetislav Pešić izjavio je da je Nemanja Bjelica povredio list na prijateljskom meču sa Crnom Gorom, da mu je potrebno mirovanje i da neće putovati sa ekipom u Sloveniju na kvalifikacije za Svetsko… »
Pešić detaljno o Teodosiću: "Rekao sam mu direktno da imamo bolje igrače!"

Pešić detaljno o Teodosiću: "Rekao sam mu direktno da imamo bolje igrače!"

Sportske.net 15.08.2022
Selektor košarkaške reprezentacije Srbije Svetislav Pešić detaljno je obrazložio odluku da ne pozove Miloša Teodosića. On je podvukao da niko nije eliminisan, precrtan, već da je ovo čista tehnička odluka u dogovoru sa igračem. On se zahvalio… »
Pešić o Teodosiću: Teo nije igrač za klupu, nikog nisam precrtao, lepo smo se rastali

Pešić o Teodosiću: Teo nije igrač za klupu, nikog nisam precrtao, lepo smo se rastali

Euronews 15.08.2022
Selektor košarkaša Srbije Svetislav Pešić na današnjoj pres konferenciji objasnio je zašto se odlučio da iz selekcije izostavi Miloša Teodosića. Ta odluka od pre sedam dana izazvala je pok u košarkaškoj javnosti, a zatim i brojne reakcije… »
Uživo: Šta će Pešić reći o Teodosiću?

Uživo: Šta će Pešić reći o Teodosiću?

Sportski žurnal 15.08.2022
Tanjugov prenos konferencije za medije selektora Srbije možete da pratite i na našem sajtu od 13,30. Selektor Svetislav Pešić za pola časa će se obratiti novinarima na konferenciji za medije u Beogradskoj areni. Biće zanimljivo čuti šta će reći… »
Selektor skratio spisak za samo jedno ime - "niko nije odstranjen": Trojica su povređena, ali ne odustaju od Evropskog!

Selektor skratio spisak za samo jedno ime - "niko nije odstranjen": Trojica su povređena, ali ne odustaju od Evropskog!

Mondo 15.08.2022
Selektor košarkaške reprezentacije Srbije Svetislav Pešić doneo je odluku o skraćivanju spiska igrača na koje računa ovog leta. Selektor košarkaške reprezentacije Srbije Svetislav Pešić doneo je odluku o skraćivanju spiska igrača na koje… »
Pešić se oglašava prvi put nakon otpisivanja Teodosića

Pešić se oglašava prvi put nakon otpisivanja Teodosića

Vesti online 15.08.2022
Selektor košarkaške reprezentacije Srbije Svetislav Pešić, dugoočekivanu konferenciju za medije, održaće od 13.30 sati u Štark areni, saopšteno je iz Košarkaškog saveza Srbije (KSS). Pešić će prvi put izaći pred novinare nakon što je sa… »
Dan odluke - Ostajemo li bez Bjelice?

Dan odluke - Ostajemo li bez Bjelice?

Sportske.net 15.08.2022
Nakon što je selektor Svetislav Pešič odlčio da sa spiska putnika za Evrobasket precrta Miloša Teodosića, "orlovi" su ubrzo ostali i bez povređenog Alekse Avramović, a prvi pripremni meč protiv Crne Gore zadao je nove "glavobolje" svim… »
Dan koji je Srbija sa nestrpljenjem čekala... Svetislav Pešić rešava misteriju Teodosić i otpisuje još pet imena

Dan koji je Srbija sa nestrpljenjem čekala... Svetislav Pešić rešava misteriju Teodosić i otpisuje još pet imena

Večernje novosti 15.08.2022
Selektor košarkaške reprezentacije Srbije Svetislav Pešić, dugo očekivanu konferenciju za medije, održaće danas od 13.30 sati u Štark areni, saopšteno je iz Košarkaškog saveza Srbije (KSS). Foto I. Marinković Pešić će prvi put izaći pred… »
Pešić skratio spisak i prelomio ko ide na evrobasket: Danas će se obratiti čitavoj Srbiji i objasniti svoje odluke!

Pešić skratio spisak i prelomio ko ide na evrobasket: Danas će se obratiti čitavoj Srbiji i objasniti svoje odluke!

Hot sport 15.08.2022
Trenutak koji svi čekaju. Košarkaška reprezentacija Srbija, proživeljava mnoge turbulencije, a nema sumnje da počinje neka nova era. Selektor naše zemlje, Svetislav Pešić, prvo je odlučio da otpiše Miloša Teodosića, već nakon nekoliko dana… »
Snimak određuje sudbinu još jednog kapitena - Da li je Srbija ostala bez Bjelice za EP?

Snimak određuje sudbinu još jednog kapitena - Da li je Srbija ostala bez Bjelice za EP?

Sportski žurnal 15.08.2022
Nemanja Bjelica u trećem minutu prve pripremne utakmice zadovio udarac zbog kojeg bi mogao da propusti Evrobasket. Prošlo je dva minuta i 26 sekundi od prve pripremne utakmice reprezentacije Srbije, kada je Svetislav Pešić povukao iz igre Nemanju… »
Pešić danas "seče" - saznaćemo spisak Srbije! Obraća se celoj naciji, ostalo da precrta još pet imena, a povrede su muka

Pešić danas "seče" - saznaćemo spisak Srbije! Obraća se celoj naciji, ostalo da precrta još pet imena, a povrede su muka

Mondo 15.08.2022
Svetislav Pešić saopštiće danas konačan spisak košarkaša za predstojeći Eurobasket. Svetislav Pešić saopštiće danas konačan spisak košarkaša za predstojeći Eurobasket. Selektor košarkaške reprezentacije Srbije Svetislav Pešić obratiće… »
Pešić ima reč! Ćutanju je kraj, ali nije samo Teo tema - Srbiju čekaju novi ključni rezovi

Pešić ima reč! Ćutanju je kraj, ali nije samo Teo tema - Srbiju čekaju novi ključni rezovi

Sportal blic 15.08.2022
Posle nedelju dana tišine, Svetislav Pešić obratiće se javnosti. Prošlog ponedeljka, Miloš Teodosić precrtan je sa spiska reprezentacije Srbije pred kvalifikacije za Svetsko prvenstvo i Eurobasket, a teret lavine komentara, kako navijača, tako i… »

Vesti dana »