Povezane vesti

Pešić: Nisam mogao da ponudim Teodosiću isti status kao do sada

Pešić: Nisam mogao da ponudim Teodosiću isti status kao do sada

Novi magazin 15.08.2022
Selektor košarkaške reprezentacije Srbije Svetislav Pešić izjavio je danas u Beogradu da je odlučio da dosadašnji kapiten Miloš Teodosić ne bude više u nacionalnom timu jer nije mogao da mu ponudi "status i mesto koje je dosad imao u… »
Danilović o "slučaju Teodosić": "Moglo je drugačije!"

Danilović o "slučaju Teodosić": "Moglo je drugačije!"

Sportske.net 15.08.2022
Nakon konferencije za medije selektora reprezentacije Svetsilava Pešiča, oglasio se i prvi čovek Košarkaškog saveza Srbije Predrag Danilović. Naravno, tema je bio Miloš Teodosić, tačnije odluka selektora da ga ne uvrsti u spisak putnika za… »
Danilović o „slučaju Teodosić“: Možda je postojao prihvatljiviji način

Danilović o „slučaju Teodosić“: Možda je postojao prihvatljiviji način

Danas 15.08.2022
Predsednik Košarkaškog saveza Srbije Predrag Danilović izjavio je da je „možda postojao prihvatljiviji način“ govoreći o odluci selektora Svetislava Pešića da Miloša Teodosića precrta sa spiska igrača pred mečeve u kvalifikacijama za… »
Predrag Danilović: Teodosić je više od kapitena reprezentacije! (video)

Predrag Danilović: Teodosić je više od kapitena reprezentacije! (video)

Hot sport 15.08.2022
Posle konferencije za medije koju je odžao selektor reprezentacije Srbije, Svetislav Pešić, pred medije je stao i prvi čovek Košarkaškog saveza Srbije, Predrag Danilović. Jedna od glavnih tema konferencije, svakako je bio Miloš Teodosić, a… »
Danilović: Bilo je prihvatljivijih načina za rešavanje ovog problema

Danilović: Bilo je prihvatljivijih načina za rešavanje ovog problema

Sportski žurnal 15.08.2022
Predsednik KSS je naglasio da je najbitnije da cela nacija stane iza igrača i reprezentacije. Predrag Danilović, predsednik KS Srbije upitan je za svoje viđenje odluke Svetislava Pešića da u timu ne bude Teodosića. Iskoristio je priliku da… »
Danilović: Za mene je priča o Teodosiću završena

Danilović: Za mene je priča o Teodosiću završena

Euronews 15.08.2022
Predsednik Košarkaškog saveza Srbije (KS S) Predrag Danilović izjavio je da je za njega priča o izostanku Miloša Teodosića iz nacionalnog tima završena. Selektor Srbije Svetislav Pešić je ranije danas na konferenciji za medije objavio da je… »
Danilović o sceni sa Teom: Postojao je prihvatljiviji način za rešenje problema

Danilović o sceni sa Teom: Postojao je prihvatljiviji način za rešenje problema

Nova 15.08.2022
Predrag Danilović, predsednik KSS, govorio je o statusu Miloša Teodosića u reprezentaciji Srbiji. “ Selektor je razjasnio neke stvari. Moje lično mišljenje je da je možda postajao prihvatljivi način za rešavanje ovog problema. To je to, okrećem… »
Možda je postojao prihvatljiviji način... Oglasio se Danilović o "prekobrojnom" Teodosiću: Ne budimo samodestruktivni!

Možda je postojao prihvatljiviji način... Oglasio se Danilović o "prekobrojnom" Teodosiću: Ne budimo samodestruktivni!

Mondo 15.08.2022
Prvi čovek Košarkaškog saveza Srbije (KSS) Predrag Danilović komentarisao je odluku Svetislava Pešića da mu Miloš Teodosić nije potreban. Prvi čovek Košarkaškog saveza Srbije (KSS) Predrag Danilović komentarisao je odluku Svetislava Pešića… »
Danilović o Teodosiću: Mislim da je trebalo prihvatljivije

Danilović o Teodosiću: Mislim da je trebalo prihvatljivije

Sport klub 15.08.2022
Predsednik Košarkaškog saveza Srbije Predrag Danilović je u ponedeljak u Beogradskoj areni govorio novinarima o predstojećim obavezama nacionalnog tima, ali i o Milošu Teodosiću čijih se usluga odrekao Svetislav Pešić. Pešić je kazao da… »
Danilović o teodosiću: O tom potom, ima važnijih stvari...

Danilović o teodosiću: O tom potom, ima važnijih stvari...

Večernje novosti 15.08.2022
Posle obraćanja selektora Pešića javnosti i Predrag Danilović izneo je svoje mišljenje o slučaju Teodosić. Foto: N.Paraušić - Moje lično mišljenje je da je možda postajao prihvatljivi način za rešavanje ovog problema. To je to, okrećem se… »

Vesti dana »