Povezane vesti

Nikada neću imati unuke! Proslavljena srpska glumica o ćerkinoj borbi za potomstvo - "Svaku njenu traumu sam propatila"

Nikada neću imati unuke! Proslavljena srpska glumica o ćerkinoj borbi za potomstvo - "Svaku njenu traumu sam propatila"

Mondo 15.08.2022
Jedna od naših najuspešnijih glumica, Svetlana Ceca Bojković zahvaljujući dobroj naravi i zdravom poimanju pravih vrednosti sa izvesnom lakoćom savladavala je pojedine životine teškoće. Jedna od naših najuspešnijih glumica, Svetlana Ceca… »
Ceca Bojković o ćerkinoj borbi za potomstvo: Ja nikada neću imati unuke

Ceca Bojković o ćerkinoj borbi za potomstvo: Ja nikada neću imati unuke

Nova 15.08.2022
Glumica progovorila o nekim privatnim stvarima. Glumica Svetlana Bojković otvoreno je govorila o svojoj ćerki, takođe glumici, Katarini Kaji Žutić, i o njenoj borbi za potomstvo. „Kaja je imala veliku podršku svog muža i moju, naravno. Srećna… »
Nikada neću imati unuke! Ceca Bojković o ćerkinoj borbi za potomstvo: Svaku Kajinu traumu sam dvostruko propatila

Nikada neću imati unuke! Ceca Bojković o ćerkinoj borbi za potomstvo: Svaku Kajinu traumu sam dvostruko propatila

Kurir 15.08.2022
Zahvaljujući dobroj naravi i zdravom poimanju pravih vrednosti, glumica Svetlana Bojković je sa izvesnom lakoćom savladavala pojedine životine teškoće. Bila je svojoj ćerki veliki oslonac tokom njene borbe za potomstvo. - Kaja je imala veliku… »

Vesti dana »