Povezane vesti

Deda dečaka ubijenih na Cetinju progovorio o tragediji: "Borilović je nakon mog sina pozvao Milanovu ženu da joj kaže da…

Deda dečaka ubijenih na Cetinju progovorio o tragediji: "Borilović je nakon mog sina pozvao Milanovu ženu da joj kaže da…

Blic 16.08.2022
Nije ubio samo moje unuke i snaju, on je ubio sve nas, jecajući kaže Pero Martinović, deda Marka (8) i Mašana (11), koje je na Cetinju ubio pomahnitali Vuk Borilović (34) tokom krvavog pira prošlog petka. - Mojim unucima je otkinuo glavu karabinom… »
"Naslušali smo se raznih analitičara i stručnjaka": Oglasio se Nezavisni sindikat policije: Na Cetinju postupljeno u skladu…

"Naslušali smo se raznih analitičara i stručnjaka": Oglasio se Nezavisni sindikat policije: Na Cetinju postupljeno u skladu…

Blic 16.08.2022
Policijski službenici su, u tragičnom događaju na Cetinju 12. avgusta, postupali u skladu sa zakonom i ovlašćenjima, saopštili su iz Nezavisnog sindikata policije i pozvali javnost da ne donosi preuranjene zaključke i osude. - Naslušali smo se… »
"Ići direktno na puščanu cev, nije nimalo lako" Oglasili se crnogorski policajci povodom masakra na Cetinju, ovo je njihova…

"Ići direktno na puščanu cev, nije nimalo lako" Oglasili se crnogorski policajci povodom masakra na Cetinju, ovo je njihova…

Srbija danas 16.08.2022
Policijski službenici su, u tragičnom događaju na Cetinju 12. avgusta, postupali u skladu sa zakonom i ovlašćenjima, saopšteno je danas iz Nezavisnog sindikata policije i pozvali javnost da ne donosi preuranjene zaključke i osude. - Naslušali smo… »
Strah od krvne osvete: Preti li Crnoj Gori jezivo nasleđe masovnog ubice sa Cetinja: "Plemena su još uticajna, ali dosta nam…

Strah od krvne osvete: Preti li Crnoj Gori jezivo nasleđe masovnog ubice sa Cetinja: "Plemena su još uticajna, ali dosta nam…

Blic 16.08.2022
Dok Cetinje i Crna Gora u tišini leče rane posle najgoreg masovnog ubistva u svojoj istoriji, javnost u Srbiji i celom regionu se pita: da li bi bezuman čin Vuka Borilovića (34), ubistvo 10 nedužnih duša, mogao da obnovi jezivu tradiciju krvne… »
Jecaj dede ubijenih dečaka na Cetinju: Pero otkrio u kakvim su odnosima bili sa Borilovićem

Jecaj dede ubijenih dečaka na Cetinju: Pero otkrio u kakvim su odnosima bili sa Borilovićem

Telegraf 16.08.2022
Deda pobijenih mališana kaže da je Vuk tri-četiri dana pre masakra sklonio suprugu L. B. (35) i decu u Tivat. On nije ubio samo moje unuke i snaju, on je ubio sve nas! Mojim unucima je otkinuo glavu karabinom! Svima je pucao u glavu. Makar da nam je… »

Vesti dana »