Povezane vesti

Goran Vesić: I Brnabić i Vučević bi dobro vodili vladu

Goran Vesić: I Brnabić i Vučević bi dobro vodili vladu

Telegraf 16.08.2022
Na pitanje o njegovoj eventualnoj poziciji u budućoj vladi, Vesić odgovara da će o tome odlučiti Vučić i SNS. Za koga god da se opredeli i predloži ga za mandatara - Anu Brnabić ili Miloša Vučevića, predsednik Aleksandar Vučić neće… »
Vesić: I Brnabić i Vučević bi dobro vodili vladu, o mojoj eventualnoj poziciji odlučiće Vučić

Vesić: I Brnabić i Vučević bi dobro vodili vladu, o mojoj eventualnoj poziciji odlučiće Vučić

Euronews 16.08.2022
Za koga god da se opredeli i predloži ga za mandatara - Anu Brnabić ili Miloša Vučevića, predsednik Aleksandar Vučić neće pogrešiti, kaže član Predsedništva Srpske napredne stranke (SNS) Goran Vesić i dodaje da će stranka Vučićev predlog… »
Nova vlada, stara igra

Nova vlada, stara igra

Danas 16.08.2022
Dačiću ništa, Brnabić i Vučević najizvesniji za mesto premijera, a o svemu tome govori nam predsednik Republike, sasvim slučajno i predsednik vladajuće Srpske napredne stranke. Pa tako predsednik odlučuje ko će biti poslanici, bira premijera, a… »
Da li je to Ana Brnabić prva čestitala Vučeviću izbor na mesto premijera

Da li je to Ana Brnabić prva čestitala Vučeviću izbor na mesto premijera

Nova 16.08.2022
Bila mi je najveća čast da služim zemlji kao predsednik Vlade i radiću sigurno i dalje rame uz rame sa Aleksandrom Vučićem, izjavila je danas premijerka Ana Brnabić, a povodom Vučićeve izjave da su kandidati za mandatare ona i gradonačelnik… »
Brnabić: Vlada će biti u bezbednim rukama ako Vučević bude mandatar

Brnabić: Vlada će biti u bezbednim rukama ako Vučević bude mandatar

Euronews 16.08.2022
Premijerka Ana Brnabić je, povodom Vučićeve izjave da su kandidati za mandatare ona i gradonačelnik Novog Sada Miloš Vučević, poručila da će Vlada biti u bezbednim rukama ako Vučević bude mandatar. Dodala je da joj je bila najveća čast da… »
Brnabić: Nema sukoba, ako Vučević bude premijer pomoći ću mu

Brnabić: Nema sukoba, ako Vučević bude premijer pomoći ću mu

Telegraf 16.08.2022
Brnabić je naglasila da je Vučević njen prijatelj i da će mu pomoći ukoliko bude izabran. Predsednica Vlade Srbije Ana Brnabić izjavila je danas da ne postoje nikakvi sukobi u SNS-u oko mesta budućeg premijera i naglasila kakao će učiniti sve… »
Vesić: Ako je stranka zadovoljna kako radim, verovatno će me predložiti za Vladu Srbije

Vesić: Ako je stranka zadovoljna kako radim, verovatno će me predložiti za Vladu Srbije

Blic 16.08.2022
Član Predsedništva Srpske napredne stranke Goran Vesić izjavio je da će, ako je stranka zadovoljna njegovim radom u prethodnih devet godina, verovatno biti među predloženima za mesto u novom sazivu Vlade Srbije. Vesić je za Politiku kazao da je… »
Brnabić: Sigurno ću i dalje raditi rame uz rame sa Aleksandrom Vučićem

Brnabić: Sigurno ću i dalje raditi rame uz rame sa Aleksandrom Vučićem

IndeksOnline 16.08.2022
BEOGRAD – Premijerka Ana Brnabić izjavila je danas da joj je bila čast da više od pet godina bude na čelu Vlade Srbije i najavila da će sigurno i ubuduće raditi “rame uz rame” sa predsednikom Srbije i Srpske napredne stranke Aleksandrom… »
Brnabić: Radiću i dalje rame uz rame sa Vučićem! Racionale zahteve poljoprivrednika hoćemo da ispunimo, nerealne ne…

Brnabić: Radiću i dalje rame uz rame sa Vučićem! Racionale zahteve poljoprivrednika hoćemo da ispunimo, nerealne ne…

Kurir 16.08.2022
Premijerka Ana Brnabić izjavila je danas da joj je bila čast da više od pet godina bude na čelu Vlade Srbije i najavila da će sigurno i ubuduće raditi "rame uz rame" sa predsednikom Srbije i Srpske napredne stranke Aleksandrom Vučićem. Brnabić je… »
Vesić: Ako je stranka zadovoljna kako radim, verovatno će me predložiti za Vladu

Vesić: Ako je stranka zadovoljna kako radim, verovatno će me predložiti za Vladu

N1 Info 16.08.2022
Član Predsedništva Srpske napredne stranke Goran Vesić izjavio je da će, ako je stranka zadovoljna njegovim radom u prethodnih devet godina, verovatno biti među predloženima za mesto u novom sazivu Vlade Srbije. Vesić je za Politiku kazao da je… »
Vesić: Ako je stranka zadovoljna kako radim, predložiće me za Vladu

Vesić: Ako je stranka zadovoljna kako radim, predložiće me za Vladu

Nova 16.08.2022
Član Predsedništva Srpske napredne stranke Goran Vesić izjavio je da će, ako je stranka zadovoljna njegovim radom u prethodnih devet godina, verovatno biti među predloženima za mesto u novom sazivu Vlade Srbije. Vesić je za Politiku kazao da je… »
Vesić: Vučić će uvek doneti odluku u interesu Srbije ne razmišljajući da li je to dobro za njegovu političku karijeru

Vesić: Vučić će uvek doneti odluku u interesu Srbije ne razmišljajući da li je to dobro za njegovu političku karijeru

Kurir 16.08.2022
Narodni poslanik i član Predsedništva Srpske napredne stranke Goran Vesić navodi da pitanje da li će biti član nove Vlade Srbije nije za njega već za stranku i mandatara. - Ako je stranka zadovoljna mojim dosadašnjim radom poslednjih devet godina… »
Vesić: Vučić će uvek doneti odluku u interesu Srbije ne razmišljajući da li je to dobro za njegovu karijeru

Vesić: Vučić će uvek doneti odluku u interesu Srbije ne razmišljajući da li je to dobro za njegovu karijeru

Telegraf 16.08.2022
Vesić kaže da je Srbiji mesto u Evropi i da je njen prioritet ulazak u EU. U razgovoru za dnevni list Politika, Goran Vesić, član Predsedništva Srpske napredne stranke i narodni poslanik, okarakterisan je kao jednan od najzogonetnijih političkih… »
Zašto Vučić ni posle četiri i po meseca od izbora ne saopštava ime mandatara i sastav vlade?

Zašto Vučić ni posle četiri i po meseca od izbora ne saopštava ime mandatara i sastav vlade?

Danas 15.08.2022
Izbor mandatara i eventualno novog premijera Srbije koji se sveo na dva kandidata – Anu Brnabić i Miloša Vučevića, bez konačnog odgovora o kome se radi i prolongiranja odluke a samim tim i sastavljanja Vlade, sagovornici Danasa ocenjuju kao… »

Vesti dana »