Povezane vesti

“Ne mogu da verujem šta me pitate”

“Ne mogu da verujem šta me pitate”

Vesti online 16.08.2022
Menadžer Liverpula Jirgen Klop iznervirao se zbog jednog pitanja novinara nakon novog kiksa “crvenih”. Liverpul je posle 2:2 sa Fulamom na otvaranju sezone remizirao i sa drugim “manjim” timom iz Londona Kristal Palasom 1:1. “Redsi” su i… »
Virdžil van Dajk: Ne otpisujte nas, ima još 36 kola do kraja

Virdžil van Dajk: Ne otpisujte nas, ima još 36 kola do kraja

Euronews 16.08.2022
Nova sezona Premijer lige nije počela najbolje po Liverpul, koji ni nakon prva dva kola nije zabeležio pobedu. Poslednji neuspeh "redsi" su doživeli sinoć protiv Kristal Palasa kada su remizirali na Enfildu 1:1. Utiske nakon tog meča sumirao je… »
Van Dajk:’Daleko od toga da je kraj, iako nas svi otpisuju!’ (video)

Van Dajk:’Daleko od toga da je kraj, iako nas svi otpisuju!’ (video)

Hot sport 16.08.2022
Loš start sezone! Na veliko iznenađenje fudbaleri Liverpula lako su ‘prosuli’ bodove na startu nacionalnog prvenstva Engleske. Izabranici Jirgena Klopa su u dva kola Premijer lige osvojila samo dva, od potencijalnih šest bodova, a pritom su bili… »
Van Dajk posle dva remija: "Ne otpisujte nas"

Van Dajk posle dva remija: "Ne otpisujte nas"

Sportske.net 16.08.2022
Nova sezona u Premijer ligi nije dobro krenula za Liverpul. Dva kola, samo dva boda i već minus četiri u odnisu na najvećeg rivala za titulu Mančester siti. Tim Jirgena Klopa je u prvom kolu remizirao 2:2 sa Fulamom u Londonu, a sinoć je na Enfildu… »
Van Dajk: Svi nas već otpisuju, nas to ne zanima

Van Dajk: Svi nas već otpisuju, nas to ne zanima

Sport klub 16.08.2022
Virdžil van Dajk govorio je nakon remija Liverpula sa Kristal Palasom o utakmici, ali i o crvenom kartonu koji je dobio Darvin Nunjez. Holanđanin je zaključio da taj karton nije smeo da se dogodi, ali i da njega i saigrače ne zanima što mediji već… »
Karager nakon gluposti Nunjeza: „Znao sam da će biti očajan“! (video)

Karager nakon gluposti Nunjeza: „Znao sam da će biti očajan“! (video)

Hot sport 16.08.2022
Fudbaleri Liverpula dočekali su Kristal Palas u okviru 2. kola engleske Premijer lige, a svi pristuni svedočili su velikoj borbi od prvog do poslednjeg minuta. Meč je na kraju završen rezultatom 1:1, a meč je obeležila glupost Darvina Nunjeza, a… »
Klop ne brine posle remija Liverpula: Ponosan sam na igrače, Nunjez će naučiti lekciju

Klop ne brine posle remija Liverpula: Ponosan sam na igrače, Nunjez će naučiti lekciju

Euronews 16.08.2022
Svakoj seriji dođe kraj, pa i Liverpulovoj sa Kristal Palasom. Posle 10 uzastopnih pobeda nad ovim rivalom u Prmijer ligi, "redsi" su kod kuće odigrali 1:1. Nije vredelo što su izabranici Jirgena Klopa uputili čak 27 udaraca ka golu Kristal Palasa… »
VIDEO Zašto je napadač Liverpula poludeo: Šta se dešavalo pre pomračenja uma

VIDEO Zašto je napadač Liverpula poludeo: Šta se dešavalo pre pomračenja uma

Nova 16.08.2022
Divljački potez Darvina Nunjeza privukao je ogromnu pažnju, pa je odlučeno da se objavi snimak svih njegovih duela sa rivalom. Darvin Nunjez je isključen u 70. minutu duela Liverpula i Kristal Palasa (1:1) nakon što je glavom udario Joakima… »
Vrhunski igrač, ali treba još mnogo da uči: „Nije to ponašanje jednog fudbalera“! (video)

Vrhunski igrač, ali treba još mnogo da uči: „Nije to ponašanje jednog fudbalera“! (video)

Hot sport 16.08.2022
Fudbaleri Liverpula dočekali su Kristal Palas u okviru 2. kola engleske Premijer lige, a svi pristuni svedočili su velikoj borbi od prvog do poslednjeg minuta. Meč je na kraju završen rezultatom 1:1, a meč je obeležila glupost Darvina Nunjeza, zbog… »
Jirgen Klop zadovoljan posle novog kiksa Liverpula: Baš sam tako želeo da igramo

Jirgen Klop zadovoljan posle novog kiksa Liverpula: Baš sam tako želeo da igramo

Danas 16.08.2022
Umesto šest, Liverpul je u uvodna dva kola Premijer lige osvojio svega dva boda. Nakon remija sa Fulamom u Londonu, puleni Jirgena Klopa u ponedeljak uveče nisu uspeli da pobede Kristal Palas na svom terenu (1:1). Uprkos tome što su sve vreme imali… »
Karager: Nunjez izneverio i tim i sebe, biće očajan

Karager: Nunjez izneverio i tim i sebe, biće očajan

Sport klub 16.08.2022
Dan nakon remija Liverpula i Kristal Palasa u engleskim medijima glavna tema je crveni karton Darvina Nunjeza. Svoje je posle meča na ovu temu rekao i Jirgen Klop, a imao je šta da kaže i Džejmi Karager koji smatra da je Nunjez izneverio i ekipu i… »
„Ne mogu da verujem da me to pitate“: Klopa iznervirao engleski novinar

„Ne mogu da verujem da me to pitate“: Klopa iznervirao engleski novinar

Nova 16.08.2022
Malo ko je mogao da očekuje da će nakon dva odigrana kola Liverpul, aktuelni vicešampion Engleske, biti bez pobede. „Crveni“ su remizirali (1:1) na „Enflidu“ sa Kristal Palasom, pa je tako i drugi Srbin Luka Milivojević uspeo da otkine bod… »

Vesti dana »