Povezane vesti

Brnabić priznala da su je veoma pogodile reči vladike, ali ističe da ne smemo sada da se delimo

Brnabić priznala da su je veoma pogodile reči vladike, ali ističe da ne smemo sada da se delimo

Politika 16.08.2022
Predsednica Vlade Srbije Ana Brnabić izjavila je danas da je veoma pogođena rečima vladike banatskog Nikanora koji je prokleo nju i organizatore Evropske nedelje prajda u Beogradu, ali je istakla da nam sada ne treba da se delimo i svađamo… »
Brnabić prvi put o kletvama koje joj je uputio Nikanor, ima poruku i za SPC

Brnabić prvi put o kletvama koje joj je uputio Nikanor, ima poruku i za SPC

Nova 16.08.2022
Nama je u ovom trenutku potrebna unutrašnja stabilnost i solidarnost, da svi stojimo jedan uz drugog, dakle sve razlike po strani, izjavila je danas premijerka Ana Brnabić povodom anateme koju je njoj i organizatorima Evroprajda uputio episkop Nikanor… »
Ana Brnabić: Ni reč protiv crkve

Ana Brnabić: Ni reč protiv crkve

Vreme 16.08.2022
Vesti Svi da pruže podršku predsedniku Srbije koji se u Briselu bori za mir, da budemo solidarni, jedinstveni, razmirice da ostavimo po strani, nije sad vreme za podele i osude, pa ni Nikanora koji ju je anatemisao. Poglavar Srpske pravoslavne crkve… »
Brnabić: Naravno da me je pogodilo nešto od onoga što je pričao episkop Nikanor

Brnabić: Naravno da me je pogodilo nešto od onoga što je pričao episkop Nikanor

Danas 16.08.2022
Predsednica Vlade Srbije Ana Brnabić izjavila je danas da su je pogodili delovi govora vladike banatskog Nikanora, koji je anatemisao nju i sve koji će učestvovati na manifestaciji Evroprajd u Beogradu. „Da li me je pogodilo nešto od toga, pa jeste… »
Brnabić: Naravno da me je pogodilo nešto od onoga što je pričao episkop Nikanor

Brnabić: Naravno da me je pogodilo nešto od onoga što je pričao episkop Nikanor

Insajder 16.08.2022
Predsednica Vlade Srbije Ana Brnabić izjavila je danas da su je pogodili delovi govora vladike banatskog Nikanora, koji je anatemisao nju i sve koji će učestvovati na manifestaciji Evroprajd u Beogradu. "Da li me je pogodilo nešto od toga, pa jeste… »
Brnabić: Naravno da me je pogodilo ono što je Nikanor govorio

Brnabić: Naravno da me je pogodilo ono što je Nikanor govorio

N1 Info 16.08.2022
Predsednica Vlade Srbije Ana Brnabić izjavila je da su je pogodili delovi govora vladike banatskog Nikanora, koji je anatemisao nju i sve koji će učestvovati na manifestaciji Evroprajd u Beogradu. „Da li me je pogodilo nešto od toga, pa jeste… »
Brnabić: Užasno me ljudski pogodila izjava episkopa Nikanora, ali nikada ni jednu reč protiv SPC neću reći

Brnabić: Užasno me ljudski pogodila izjava episkopa Nikanora, ali nikada ni jednu reč protiv SPC neću reći

Euronews 16.08.2022
Nama je u ovom trenutku potrebna unutrašnja stabilnost i solidarnost, da svi stojimo jedan uz drugog, dakle sve razlike po strani, izjavila je danas premijerka Ana Brnabić povodom anateme koju je njoj i organizatorima Evroprajda uputio episkop Nikanor… »
Brnabić: Naravno da me je pogodilo nešto od onoga što je pričao episkop Nikanor

Brnabić: Naravno da me je pogodilo nešto od onoga što je pričao episkop Nikanor

Radio sto plus 16.08.2022
„Da li me je pogodilo nešto od toga, pa jeste, naravno. Kada god vam neko pomene dete, to je ja mislim za svaku osobu kao užaren štap u oko. Da li me je pogodilo da neko za moje babe i dede kaže da su koljači srpskog naroda – naravno, užasno me… »

Vesti dana »