Povezane vesti
Stanisavljević podnela ostavku nakon što je to Šapić tražio, otišao i Karl
Nova 16.08.2022
S funkcije gradskog sekretara za kulturu i predsednika Odbora FEST-a, dve godine pre isteka mandata, povukao se i Ivan Karl. Gradonačelnik Beograda Aleksandar Šapić krenuo je u ostvarivanje svog nauma da „pročisti“ kadrove i funkcionere na gradskom… »
Ivan Karl podneo ostavku na mesto gradskog sekretara za kulturu
Blic 16.08.2022
Ivan Karl, Sekretar za kulturu Grada Beograda podneo je ostavku na tu poziciju u gradskoj upravi. - Ne ulazeći u razloge, ali poštujući zahtev za personalnim promenama koje sprovodi nova gradska uprava, juče sam podneo ostavku na mesto Sekretara za… »
Karl podneo ostavku na mesto gradskog sekretara za kulturu
Euronews 16.08.2022
Ivan Karl, Sekretar za kulturu Grada Beograda podneo je ostavku na tu poziciju u gradskoj upravi, potvrdio je Karl Tanjugu. "Ne ulazeći u razloge, ali poštujući zahtev za personalnim promenama koje sprovodi nova gradska uprava, juče sam podneo ostavku na… »
Vesti dana »

Uhapšen ubica Čarlija Kirka: Oglasio se direktor FBI, zvaničnici otkrili: Atentator bio obučen u crno, najverovatnije pucao sa krova
Blic pre 30 minutajoš 19 povezanih

Ovo je bio najsmrtonosniji DAN u ISTORIJI AMERIKE! Pobijeno je skoro 3.000 ljudi
Alo pre 25 minutajoš 2 povezane